Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
2 Aralık Günlük Burç Yorumları
Yukarı

2 Aralık Günlük Burç Yorumları

2 Aralık 2015 günlük burç yorumlarınız. Bakalım, yıldızlar sizler için neler söylüyor…

KOÇ

Sevgili Koç, yapmak niyetinde olduğun hamleyi başlatmalısın. Her şey düşündüğünden çok daha verimli gelişecektir. Hiç istememene rağmen aşk konusunda biraz bencil davranıyorsun. Bu sebeple de aranızdaki sevgi bağları her gün biraz daha kopuyor. Bu şekilde devam edersen ayrılık gerçekleşebilir ve üzülürsün.

BOĞA

Sevgili Boğa, düşlediğin mutluluğa kavuşmak için sabırsızlanmakta haklısın ama büyüklerinin  tecrübe dolu sözünü dinlemelisin. Gerekli hamleyi yapmadıysan bugün harekete geçmelisin. Önünde güzel şeyler vaat eden gelecek ve geniş bir hayat var. Tuttuğun yolda ilerleyebilmen için yorulmadan çalışmalarını sürdürmelisin.

İKİZLER

Sevgili İkizler, burcun başında doğduysan güzel bir gün başlıyor ancak aile içindeki küçük tartışmalar sevgilinle aranda sorun oluşturmamalı. Uranüs sinirli olmana sebep olabilir. Haklı olduğunu düşünüyorsun ama işi tartışma boyutuna taşımamalısın. Özellikle iş hayatındaki başarıların dikkat çekiyor. Hayallerine bir adım daha yaklaşıyorsun.

YENGEÇ

Sevgili Yengeç, özellikle bugün işlerini  ciddi açıdan ele almalı verdiğin sözleri yerine getirmelisin. Aşk konusunda gevşek ve ihmalkar davranırsan huzurun kaçar. Hayatına düzen getirmen için olayları kendi akışına bırakman gerekmiyor Ay Akrep burcunda duyguların yoğun. Sebep sadece kıskançlık duygularınsa onlara hükmedebilmeyi becerebilmelisin.

ASLAN

Sevgili Aslan, Ay akrep burcunda dışarıdan gelecek baskılara dikkat etmen gerekiyor. Eğer bazı durumlara katlanmakta zorlanıyor ve hayatında değişim arıyorsan bu konuda tedbirli ve bilinçli hareket etmelisin. Burcun başında doğanlar aktif ve istekli oldukları taktirde başarıya yakınlaşıyorlar. Yine de tölaransı yüksek tutmakta fayda var.

BAŞAK

Sevgili Başak, seni üzen sorunların henüz çözümlenmemiş olabilir. ürkek ve çekimser yapıdasın. Gerektiği kadar cesaret göstermediğin için işlerin  sürüncemede kalabilir. Daha samimi olmaya dertlerin nispetinde neşe ve sevinçlerine de sevdiğini ortak etmeye çalışmalısın. Her şeyi açıkça söylemekten çekinmemelisin.

TERAZİ

Sevgili Terazi, yeni imkanlar yeni teklifler mutluluk ve umut verecek. güneş kendini göstermene yardım edecek. Kapıldığın endişeleri biran önce yenmek ve içini kemirenlerden kurtulmak durumundasın.Yaşadığın problem gayet basit. Kendini zamansız heveslere kaptırmışsın ve şimdi de bunun sonuçlarını yaşıyorsun.  Ancak her şey değişebilir huzur geri dönebilir.

AKREP

Sevgili Terazi, yeni imkanlar yeni teklifler mutluluk ve umut verecek. güneş kendini göstermene yardım edecek. Kapıldığın endişeleri biran önce yenmek ve içini kemirenlerden kurtulmak durumundasın.Yaşadığın problem gayet basit. Kendini zamansız heveslere kaptırmışsın ve şimdi de bunun sonuçlarını yaşıyorsun.  Ancak her şey değişebilir huzur geri dönebilir.

YAY

Sevgili Yay, hafta sonu için güzel planlar yapabilirsin. İlk kez yaşayacağın heyecanların olabilir. İyi niyet ve güleryüzlü oluşunla olaylar senden yana gelişiyor ve kazançlı çıkıyorsun. Seni yanlış yola çekmek isteyenlere aldırmamalısın. Uzun süredir girişmek istediğin bir konu vardı  işte tam zamanı çekinmeden faaliyete geçmelisin.

OĞLAK

 

 

Sevgili Oğlak, hafta sonu sanatla ilgilenebilir daha hafif işlerle ilgilenmelisin. Özellikle öğlen saatlerinde oldukça arzulu isteklisin. İstediğin bir şey için harekete geçebilirsin. İçinde arzular uyanıyor amma velakin sabırsızlık yapmadan kendini yıpratmadan sakin sakin karşılamalısın olayları. Sporla ilgilenebilir adaleti hararetle savunabilirsin.

KOVA

Sevgili Kova, Ay akrep burcunda ve sen sabırlı olmalı kimsenin sinirlendirmesine izin vermemelisin. Hızlı hareket edersen küçük kazaları da davet edersin. Kavgaya tartışmalara ve rekabete girmeyin. Zarar görebilirsin. Zaman geçince duygu ve davranışlarında  değişimler olabilir. Gerilim biter huzur geri gelir.

BALIK

Sevgili Balık, hayaller kuruyorsun ve o hayallere ulaşmak için sistemli şekilde hareket ediyorsun. Bugünlerde bu konuda başarı elde edeceksin. Çok çalışabilirsin sorumlulukların da artabilir belkide endişe ve kaygı içindesindir ama ne gam. Seni bekleyen güzel bir gelecek var. Hepsiyle baş edebilecek gücün var.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort