Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
30 Ocak Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

30 Ocak Cumartesi Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Sevgili Koç, bugün kova burcunda yeni ay oluşacak bu durum eğer burcun ortalarında doğduysan sana iyi etki edecek. Yeni kararlar teklifler alabilirsin yeni bir işe başlayabilirsin ancak burada çok mantıklı olmalısın. Eğitim çağında olanların yeni bir devresi başlıyor. Kişisel gelişim için sertifika programlara katılabilirsiniz.

BOĞA
Sevgili Boğa, yeni ayın üzerinde olumsuz etkisi olabilir. İşlerini  ciddi açıdan ele almalı verdiğin sözleri yerine getirmelisin. Aşk konusunda da gevşek ve ihmalkar davranırsan huzurun kaçar. Hayatına normal bir düzen getirmen için olayları kendi akışına bırakman iyi olabilir. Sahiplenme güdümünü kontrol altına alabilmelisin.

İKİZLER

Sevgili İkizler, yeni ay yeni yeni umutlar verecek. Şansını açmak için izlemen gereken yol kapıldığın endişeleri biran önce yenmek ve içini kemirenlerden kurtulmak olabilir. Yaşadığın problem gayet basit. Kendini zamansız heveslere kaptırmışsın ve şimdi de bunun sonuçlarını yaşıyorsun. Ancak her şey değişebilir huzur geri dönebilir.

YENGEÇ

Sevgili Yengeç, ayın her hali seni etkiler bugünkü yeni ay konumu direk olarak seni etkilemeyecek olsa da. Eline geçen fırsatı kaçırmamak için gözünü dört açmalısın. Önemli kararlar konusunda kendine bir yol çizmelisin. Ancak bunu tek başına yapmak hevesine de kalkışmamalısın.  Kalp kırmaktan ve dargınlığa sebep olmaktan kaçınmalısın.

ASLAN

Sevgili Aslan, yeni ayın olumsuz etkilerini bertaraf edebilmelisin. Süregelen işlerinle ilgilenmeli yeni bir işe başlarken dikkatli olmalısın. Sorunların henüz çözümlenmemiş olabilir. Gerektiği kadar cesaret göstermediğin için işlerin  sürüncemede kalıyor. Kendi bildiğini okumakta inat etme. Daha samimi olmalısın. Her şeyi açıkça söylemekten çekinmemelisin.

BAŞAK

Sevgili Başak, yeni ay kova burcunun on derecesinde doğacak doğacak ancak bunun sana pek faydası yok. Seni Venüs’ün uzaktan bile olsa koruyup kolladığını söylemeliyim. Mutluluk verici olaylar güven duygunu körükleyebilir. Elini kolunu bağlayan engelleri  kolaylıkla bertaraf edecek ve yine başarıyı elde edebileceksin.

TERAZİ

Sevgili Terazi, yeni ay kova burcunda oluşuyor bir ay sizi olumlu etkileyecek. İyi niyet ve güleryüzlü oluşunla olaylar senden yana gelişiyor ve kazançlı çıkıyorsun. Sizi yanlış yola çekmek isteyenlere aldırmamalısın. Uzun süredir girişmek istediğin bir konu vardı.  İşte tam zamanı çekinmeden faaliyete geçmelisin. Sonuç kesinlikle iyi olacaktır.

AKREP

Sevgili Akrep, kova burcunda doğan yeni ay sana hoş görünmüyor. Her şeyin isteklerine uygun şekle bürünmesine şimdilik  imkan olmayabilir. Buna dertlenerek kendini yıpratmamalısın. Ümitsizliğe düşmemelisin. Çünkü  olayların rengi birden bire değişecek ve bütün aksilikler bitecek. İşlerinin için çaba göstermelisin.

YAY

Sevgili Yay, yeni ayın ve değişimi sembolize eden Uranüs’ün sendeki etkisi pozitif. Düşlediğin mutluluğa kavuşmak için sabırsızlanmakta haklısın. Gerekli hamleyi yapmadıysan bugün harekete geçmelisin. Önünde güzel şeyler vaat eden gelecek ve geniş bir hayat var. Tuttuğun yolda ilerleyebilmen için yorulmadan çalışmalarını sürdürmelisin.

OĞLAK

Sevgili Oğlak,  bugün ki yeni ayın sende etkisi pek olmaz. Venüs’ün burcunda olması mutluluk verici gelişmeleri harekete geçirebilir. Güzel haberler anlaşmalar yazışmalar yaşanabilir. Her konuda titizlenmek planlı hareket etmek gerektiğini biliyorsun. Kendine güvenin olsun. Eleştiriler duyguları etkileyebilir.

KOVA

Sevgili Kova, yeni ay burcunda doğacak.Yapmak niyetinde olduğun hamleyi  başlatmalısın. Her şey düşündüğünden çok daha verimli gelişecektir. Hiç istememene rağmen aşk konusunda biraz bencil davranıyorsun. Bu sebeple de aranızdaki sevgi bağları her gün biraz daha kopuyor. Bu şekilde devam edersen  ayrılık gerçekleşebilir ve üzülürsün.

BALIK

Sevgili Balık, Jüpiter iyimserliğini arttırmakta. İyi niyetli ve samimi davranışlarının karşılığını alacaksın. Duyguların yoğunlaşacak ama cesaretin de artacak. Yanlış yolda olduğunu söyleyenlere inanma. Belki zorlukların içindesin ama sevdiğin kişinin büyük bir desteği var ve belki de en büyük şansın o. Her düşünceni anlatman doğru olmaz.

 

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved