Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
28 Mart Günlük Burç Yorumları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

28 Mart Günlük Burç Yorumları

28 Mart günlük burç yorumlarınızı merak ediyorsanız hemen okumaya başlayabilirsiniz. Bakalım bu gün yıldızınız sizler için neler söylüyor?

KOÇ

Bugün gezmek değişik yer ve ortamlarda olmak isteyeceksiniz. Hayattan aldığınız keyif ve maddi konulardaki olumlu durumlar etrafınıza pembe gözlüklerle bakmanıza neden olacak.

BOĞA
Değişik olaylar üzerinizde gerginliğe neden oluyor. Sebebini bilmeseniz bile kontrol edemediğiniz şeyleri pek sevmiyorsunuz. Bugün, ortaklaşa para konuları üzerine eğilebilirsiniz.

İKİZLER
Bugün kendinizi partnerinizin veya sevdiğiniz insanın gözünden görmeyi isteyeceksiniz. Duygularınızı ona açmanız zor gibi görünse de davranışlarınızla düşüncelerinizi aktarabilirsiniz.

YENGEÇ
İş hayatınızı düzene koymadığınızda aklınız hep tamamlayamadığınız işlerde kalıyor. Bugün, iş konusunda kendinizi iyi hissetmeniz mümkün. Yalnızsanız bu konulara eğilebilirsiniz.

ASLAN
Aşk hayatınızda istediğiniz sonuçları karşı taraftan görüyor olmanız keyfinize keyif katıyor. Sevgiliniz yaptığınız planlara harfiyen uyacak. Anlaşmazlıklar karşısında anlayışlı olmalısınız.

BAŞAK
Ev ve aile hayatınızda istediğiniz desteği görmeniz mümkün. Bazı şeylerin anlamını tam olarak anlayamıyorsunuz. Bu kadar düşünmeyin, sadece olayları geldiği gibi yaşayın.

TERAZİ
İletişiminizle çevrenizin gözbebeğisiniz. Anlayışlı tavırlarınızda bazen aşırıya kaçtığınızı siz de fark ediyorsunuz. Asıl olay kendi istediklerinizi karşı tarafa dürüstçe aktarabilmek, unutmayın.

AKREP
Bugün yaptıklarınızın karşılığında sahip olduklarınız size kendinizi iyi hissettirecek. Yaptıklarınız değil, yapacaklarınız daha önemli olmalı. Alışverişlerinizi dengede tutmaya çalışmalısınız.

YAY
Kişisel yaşantınızla aşk hayatınız birbirine geçmiş durumda. Konu aşk olunca çevrenizdekileri dinlemeyi pek beceremiyorsunuz. Bu nedenle ailenizle anlaşmazlık yaşayabilirsiniz.

OĞLAK
Bugün evinizde ve ailenizle birlikteyken kendinizi iyi hissedeceksiniz. Yaratıcıkla ilgili işleriniz varsa güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Biraz kabuğunuzdan çıkmalısınız.

KOVA
Çevrenizle iletişiminiz hızlanıyor. Yakın çevrenizi iyi koordine ederek görmediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Zamanınızı her konuda iyi kullanmanız gerekiyor.

BALIK
Hayatınızdaki olumlu gelişmelerin etkisiyle dış ortamlarda bulunmayı tercih edeceksiniz. Üzerinizde gayet olumlu enerjiler var. Çevrenizdekilerin gönlünü almayı iyi beceriyorsunuz.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved