Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
27 Kasım Günlük Burç Yorumları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

27 Kasım Günlük Burç Yorumları

KOÇ
Sevgili Koç, iyimserlikle hareket ediyor aşırılığa kaçıyorsan ve maddi konulardaki karışıklık hala devam ediyorsa fazla üzülmemelisin. Jüpiter’le Venüs senin için sert konumdalar. Arkadaşlarından birinin bu konuda seni rahatlatacak bir haberi olabilir. Burcun ortalarında doğduysan eğer özellikle bugün sessiz ve sakin kalabileceğin ortamda olmalısın. Yakın çevrenizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. İletişimin yoğun olduğu saatler yaşayabilirsiniz. Gün içinde eğitim konularıyla ilgili işlere yönelebilirsiniz. Kardeşlerinize zaman ayırmak size iyi gelecek. İkili ilişkileriniz ön plana çıkabilir. Çatışmalara dikkat edin. Akşam saatlerinizi ailenizle geçirmek için uygun koşullar var.

BOĞA
Sevgili Boğa, mutluluk içinde geçen günlerin ardından rehavete kapılıp olaylara ilgisiz kalmamalısın. Hayallerin yakın zamanda gerçekleşebilir. Daha aktif olursan bu süreyi kısaltabilirsin. Burcun son günlerinde doğduysan Ay’ın Mars’la kavuşumu seni cesaretlendirmekte ve heyecan vermekte. Enerjini doğru yönde kullanmalısın. Maddi kaynaklarla ilgili konular gündemde kalmaya devam ediyor. Gün içinde bütçe yapmakla isteyebilirsiniz. Uğraştığınız işleri tamamlamak için uygun fırsatlar yakalayacaksınız. Kişisel yeteneklerinizi uğraştığınız işlerde göstermek isteyebilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanabileceğiniz konulara yönlenerek zaman kaybını önleyebilirsiniz.

İKİZLER
Sevgili İkizler, duygusal yaşamındaki karışıklığın yakın arkadaşının yardımıyla son bulması mümkün. Umalım ki bunların hepsi sana yeterince tecrübe katmış olsun. Burcun son günlerinde doğduysan duygularını kontrol altına almalısın. Ay’la Mars kavuşumu seni ben merkezci ve sinirli yapabilir. Duygusal tepkilerin yıkıcı can yakıcı olmasın. Ay burcunuzda ilerlerken yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara daha fazla yönelmek isteyebilirsiniz. Gün içindeki şansınızı iyi değerlendirmeye çalışın. İlişkilerinizde yeni şeylerin farkındalığına varabilirsiniz. Kimi zaman tartışmalar yaşanabilir. Akşam saatlerinde duygularınızı anlatmak daha kolay.

YENGEÇ
Sevgili Yengeç, bugün sen iyi niyetli ve akıllıca düşünebilirsin ama karşındakiler seni yanlış anlayabilirler. Bu sebeple fikirlerini uygulamaya geçmeden önce açıklamalısın. Atmak istediğin adım maddi yaşamınla ilgiliyse dikkatli olmalısın. Mars’ın cesaret vermesi güzel de Venüs’ün Jüpiter’le ters konumu var. İyimserlikle harcama olmaz. Tam olarak bilemediğiniz konular gündeminizi etkileyebilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kontrol kaybı yaşayabilirsiniz. İç sesinizi dinleyerek olayları değerlendirmeye bakın. Sorumlu olduğunuz işlerinizi toparlayacak zaman yaratmalısınız. Gün içinde kulağınıza dedikodular gelebilir. İlerleyen saatlerde kendinize dönmeniz zor olmayacak.

ASLAN
Tam olarak bilemediğiniz konular gündeminizi etkileyebilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kontrol kaybı yaşayabilirsiniz. İç sesinizi dinleyerek olayları değerlendirmeye bakın. Sorumlu olduğunuz işlerinizi toparlayacak zaman yaratmalısınız. Gün içinde kulağınıza dedikodular gelebilir. İlerleyen saatlerde kendinize dönmeniz zor olmayacak. Gelecek beklentilerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Bugün sosyal konular daha fazla ilginizi çekebilir. Gün içinde keyif aldığınız insanlarla birlikte olmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle daha hızlı ilerleyebileceksiniz. Akşam saatlerinde iç dünyanıza yöneleceğiniz durumlar yaşayabilirsiniz.

BAŞAK
Sevgili Başak, eğer burcun son günlerinde doğduysan akşam saatlerinde ayın marsla kavuşumunda dikkatli olmalısın. Çok çabuk sinirlenebilir rekabete kavgaya girebilir sabırsızlaşabilirsin. Bunların aile içinde istenmeyen sorunlara sebep olabileceğini bilmelisin. Burcun ortalarında doğanların günü keyifli geçecek aşk hayatları gülümsetecek. İş hayatınızdaki gelişmelere gündeminizi etkileyebilir. Hedeflerinize ulaşmak için öğle saatlerinde güzel şanslar elde edebilirsiniz. Toplum önünde olmak için kendinizi hevesli hissedebilirsiniz. Gün içinde alacağınız doğru kararlar, sizi hızlı bir şekilde hedefinize taşıyabilir. Yakın çevrenizden gelecek haberlere karşı hazır olmalısınız.

TERAZİ
Sevgili Terazi, sahip olduğunuz güzelliklerle herkesi mıknatıs gibi kendine çekmektesin. Fakat bugün Venüs’ün size sırtını döndüğünü söylemeliyim. Soğuk tavırlarınızla çevrendekileri kendinden uzaklaştırabilirsin. Yalnızlıktan şikayet edeceksen bunu bilmelisin. Kimseyi suçlamadan hatayı kendinde aramalısın. Yeni ufuklara açılmak isteyeceğiniz enerjik bir gündesiniz. Yaşadığınız olaylardan daha fazlasını öğrenmek için çaba sarf edebilirsiniz. Akademik konular gündeme gelebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde yeni kararlar alabilirsiniz. İkili ilişkilerinize daha hassas yaklaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde ailece keyif aldığınız konulara yönlenebilirsiniz.

AKREP
Sevgili Akrep, Satürn’ün güçlü etkisi altında hayatının önemli dönemindesin. Hatalarıyla sevaplarıyla güzel ve her zaman anılacak günler geçirmektesin. Eskisinden daha gerçekçi olmalısın. Edindiğin yada edineceğin tecrübeler davranışlarına yansıyacak. Sevgi konularında ciddi kararlar alabilir anlaşmalar yapabilir imzalar atabilirsin. Ortaklık kurulabilir. Bugün de endişe duyduğunuz olaylar gündeminizi etkileyebilir. Ortaklı para konularına karşı dikkatli olmakta fayda var. Gün içinde duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. İkili ilişkilerinizde iç uyumunuzun dengede tutmaya çalışın. Sorumlu olduğunuz işlerde finansal yenilenme için kararlar alabilirsiniz. İlerleyen saatlerde kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.

YAY
Sevgili Yay, sen çok neşeli gülmeyi ve güldürmeyi seven birisin. Bu özelliğinle her zaman aranan ve sevilen biri olacaksın zira insanları mutlu etmesini biliyorsun. Herkes senin yanında huzur bulabilir. İş hayatında da her şeyi kolay kavradığın için başarılı olabilirsin. Burcun son günlerinde doğduysan sakin kalmalısın. İkili ilişkilerinizde dengede kalmak gereken bir gündesiniz. Eşinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Sizi uğraştıran koşulların ortasında kaldığınızı hissedebilirsiniz. İlişkilerinize özen göstermelisiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi toparlamak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde sizi meşgul konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

OĞLAK
Sevgili Oğlak, Venüs’ün Merkür’le açısı güzel o halde aşk meşk işlerinde güzel konuşmalar duyguların açıklanması belkide karşılık bulma. Ancak Venüs’ün Jüpiter’le zıt konumda olması abartı içinde olup sahip olduklarını kolay harcayabilirsin diyor. Borç vereceksen geri alamayabilirsin. Yasalara karşı hareket edilmez. İşe ait sorumluluklarınızla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Sizi yoran ve yıpratan konulara, çift durumlara karşı dikkatli davranmanızda fayda var. Gününüzü daha iyi organize edebilmek için iyi bir plan yapmalısınız. Sorumlu olduğunuz işlerinizi olgunlaştırmak isteyebilirsiniz. İlerleyen saatlerde eşinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Hassasiyetler artıyor olacak.

KOVA
Sevgili Kova, aşk yaşamın geçen günlere göre daha durgun geçecek lakin bunun seni mutsuz edeceği söylenemez. Hatta bundan keyif alacaksın. Eline bir miktar para geçebilir çarçur etmen mümkün. Sağlıkla ilgili sorun yaşamak istemiyorsan iyi beslenmeli ve soğuk algınlıgına kapılmamak için sıkı giyinmelisin.Uğraştığınız konulara yaratıcılığınızı katmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi rahatça ifade edebilirsiniz. Öğle saatlerinde kendinizi şanslı hissedeceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Alacağınız doğru kararlar, gün içinde rahat etmenizi sağlayacaktır. Ailevi konularınız gündeme gelebilir. Kendinize çok şey katabilirsiniz.

BALIK
Uğraştığınız konulara yaratıcılığınızı katmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi rahatça ifade edebilirsiniz. Öğle saatlerinde kendinizi şanslı hissedeceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Alacağınız doğru kararlar, gün içinde rahat etmenizi sağlayacaktır. Ailevi konularınız gündeme gelebilir. Kendinize çok şey katabilirsiniz. Bugün de ailevi konular devam ediyor olabilir. Gün içinde ufak tefek kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Babanızla ilgili konular gündeme gelebilir. Öğlen saatlerinde işte daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Elinizdeki kaynakları daha iyi değerlendirmeye bakın. Kendi iç sesinizi dinleyerek yönleneceğiniz işlerde daha fazla başarılı olabilirsiniz.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved