Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
26 Mayıs: Günlük Burç Yorumları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

26 Mayıs: Günlük Burç Yorumları

Gökyüzünde Jupiter-Satürn karesi oluşacak bu da sert tutumlar ortaya çıkaracak demettir. Satürn etkisi genelde doğal afetlerin habercisidir.

KOÇ
İşinize dair birçok alanda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Seyahatlerde sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Oluşan olumsuzluklar karşısında nelerin değişmesi gerektiğini iyi gözlemlemelisiniz.

BOĞA
Ortaklaşa para konularında problemler oluşabilir. Borç almayın, borç vermeyin ve riskli yatırımlardan kaçının. Özellikle borsada yatırım yapıyorsanız riskten kaçınmaya özen göstermelisiniz.

İKİZLER
İlişkilerinizde sizi sıkan ve daraltan birtakım sorunların ön plana çıktığını görme ihtimaliniz var. Birtakım sıkışıklıklar ve özel hayatınızdaki bazı sorumluluklar sizi fazlasıyla bunaltabilir.

YENGEÇ
Yakın çevrenizin sağlığıyla ilgili konularda birtakım sıkıntılar, engeller, problemler ve bozulmalar oluşabilir. İletişime dayalı önemli işlerinizde de bazı sorunlara açık olabilirsiniz.

ASLAN
Parasal konularda daralmalar yaşayabilir, sıkıntıya düşebilirsiniz. Aşk, çocuk veya eğlence hayatınız için yapacağınız harcamaların sorumlulukları yüzünden endişeler yaşayabilirsiniz.

BAŞAK
Aile hayatınızın sorumlulukları kendinizi geliştireceğiniz noktalarda biraz yavaşlamanıza sebep olabilir. Minimal kararlar almaya çalışın ve kararları uygun bir şekilde hayata geçirin.

TERAZİ
Yakın çevrenizde olup biten konularda hayata negatif bakabilirsiniz. Bu da maneviyatınızda zorlanmalar yaratabilir. İşinizde karşılaşacağınız sıkıntıları çok dert etmemeye özen gösterin.

AKREP
Sosyal çevrenizden gelecek olan birtakım fırsatların maddi koşullara takılı kaldığını görebilirsiniz. Geleceğinizi ilgilendiren işler için küçülmeler ve kısılmalar oluşabilir. Bazı işleriniz bitebilir.

YAY
İş hayatınızda birtakım sıkıntı ve problemlerin ortaya çıkması muhtemel. Hayati sorumlulukların, iş hayatınıza olumsuz yansıması söz konusu olabilir. Sağlığınıza özen göstermelisiniz.

OĞLAK
Yabancılarla yapılacak işler, hukuk, eğitim, medya ve seyahat alanlarınızda sıkıntılar oluşabilir. Bu durum başkalarının sorumluluklarına çok fazla eğilmenizden kaynaklı olabilir.

KOVA
Sosyal ortamlarda geleceğiniz adına giriştiğiniz işlerinizde ve parasal konularda zorlanmalar söz konusu olacak. Ödeme almanız gereken yerlerden parasal konularda sıkışabilirsiniz.

BALIK
Ortağınızla birlikte büyümek isterken kariyer sorumluluklarınız yüzünden bu isteğinizi gerçekleştiremeyebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla daha fazla paylaşım içinde olmanız gerekiyor.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved