Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
25 Mayıs: Günlük Burç Yorumları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

25 Mayıs: Günlük Burç Yorumları

Bugün Venüs, Marsla buluşuyor yani Marsın tüm olumsuz etkilerini bugün hissedebiliriz. Sevgilinizle, arkadaşlarınızla anlaşamamak, gerilim içinde olmak gibi tavırlar içinde olacaksınız.

KOÇ
Bu birkaç gün yakın ve uzak çevrenizdeki insanlarla anlaşmanız biraz zor görünüyor. Özellikle karşı cinsle anlaşmak sizin için kolay olmayabilir. Sevdiklerinize karşı anlayışlı olmalısınız.

BOĞA
Bugün, parasal dengenize çok dikkat etmelisiniz. Girdileriniz olurken, ortaya çıkacak ödemeler sizi yorabilir. Özel hayatınızda sahip olduklarınızı fazlasıyla irdelemeye meyillisiniz.

İKİZLER
Kadın-erkek ilişkilerinde karşı cinsi anlamamaya ve zıt görüşlerde olmaya meyillisiniz. İlişkilerinizde dikkatli olmanız gerekebilir. Sosyal ortamlarda sakinliğinizi korumaya özen gösterin.

YENGEÇ
Beraber çalıştığınız insanlarla anlaşmak kolay olmayacak. Onlara karşı çabuk sinirlenecek, bir problem varsa öfkenizi hemen ortaya koymak isteyeceksiniz. Bu etkilere karşı dikkatli olun.

ASLAN
Sosyal çevreniz ve özel hayatınız arasındaki dengeyi koruyun. Arkadaşlarınızla olan bağlantınız aşk yüzünden bozulabilir ya da aşk hayatınız sosyal çevrenizden olumsuz etkilenebilir.

BAŞAK
Ailenizdeki insanlarla anlaşamayabilirsiniz. Eşinizin ailesi ve sizin aileniz arasında sürtüşmeler ortaya çıkabilir. Kalabalık ortamlarda hiç beklemediğiniz bir insanla aranızda bir çekim oluşabilir.

TERAZİ
Bir insanla aranızda oluşacak çekim aşk hayatınızı hareketlendirebilir. Bir ilişkiniz varsa kadın-erkek prensiplerini uyuşturmak kolay olmayacak. Siz karşı tarafı karşı taraf da sizi anlamayacak.

AKREP
Parasal girdi-çıktılarınızı iyi kontrol edin. Karşınıza anlaşmazlıklar çıkabilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla ‘senin paran, benim param’ gibi kavgalara ya da çekişmelere girmemeye çalışın.

YAY
Özel hayatınıza dikkat etmelisiniz çünkü karşı tarafla anlaşmak kolay olmayacak. Herkes olaylara kendi tarafından bakabilir. Bu durum da ilişkiniz anlamında sizi biraz zorlayabilir.

OĞLAK
İş hayatınızda kadın-erkek ilişkilerinde birileriyle karşı karşıya geldiğiniz zamanlarda, kendinizi biraz zorlayabilirsiniz. İş alanlarınızda üzerinize gelen konularda sinirli olacaksınız.

KOVA
Bugün, arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda ve kadın-erkek ilişkilerinde sıkıntı yaşama ihtimaliniz var. Karşı tarafla anlaşmak hiç kolay olmayacak, birbirinizi anlamayacaksınız.

BALIK
Hem anne ve babanız hem de kariyeriniz ve aile hayatınız arasında çekişmeler yaşayabilirsiniz. Kariyer hayatınızdaki yorucu tempo ailenize karşı sabırsız olmanıza yol açabilir.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved