Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
25 Mart Günlük Burç Yorumları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

25 Mart Günlük Burç Yorumları

Venüs-Satürn karesiyle kesişeceği için ruhsal olarak mutsuz ve huzursuz hissedebilirsiniz. Bitişler yaşanabilir.

KOÇ
Bugün itibarıyla kariyerinizde olayları gözlemleyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Eğitim veya seyahat sorumluluklarınız üzerinizde gerilim ve sıkıntı oluşturabilir. İlişkilerinize dikkat edin.

BOĞA
Önemli parasal girişimlerden uzak durun. Sosyal ortamlarda ve aşk hayatınızda abartılı davranmayı seveceksiniz. Bugün, kafanızdaki planları uygun hale getirmek için uğraşabilirsiniz.

İKİZLER
Özel hayatınızda sizi zorlayan durumlar olacak. Göz önünde olacağınız yerlerde, sevdiğiniz insanla sorunlara ve ilişkinizin zor bir noktaya taşınması gibi etkilere karşı dikkat edin.

YENGEÇ
İşle ilgili konularda daha önceden çok iyi anlaştığınız iinsanlarla olan ilişkilerinizde birtakım sıkıntılar ve kopmalar söz konusu olabilir. Kendinizi bir anlamda yalnız hissedeceksiniz.

ASLAN

Bugünden sonra belki de çok hızlı adımlar attığınız işinizde yavaşlamalar hissedebilirsiniz. Maddi konularda bazı çıkmazlara açıksınız. Harcamalarınızı daha kontrollü yapmaya çalışın.

BAŞAK
Bir ilişkinin sonlanmasına, ilişkide tansiyonlu durumların ortaya çıkmasına karşı dikkatli olun. Kendinizi yalnız hissedebilir, ailevi sorumlulukları sadece sizin üstlendiğinizi düşünebilirsiniz.

TERAZİ
İş hayatınızda zorlanabilirsiniz. Sıkıntılarınızı göstermek istemeyeceksiniz ama içten içe bir hayatın sizi zorladığını düşünebilirsiniz. Sağlıkla ilgili konularda da sorunlar devreye girecek.

AKREP
Hem aşk hem iş ilişkilerinizin bozulma ihtimali olabilir. Aşırı iyimserlikle hareket etmeyin, riskli işlerden kaçının. Girişimlerinizi kullanmak adına bazı fikirlerinizi ortaya dökeceksiniz.

YAY
Aile hayatınızda sıkıntı yaşamaya açıksınız. Ailenizden bazı insanlarla anlaşmanız kolay olmayacak. Kendinizi yalnız hissedeceksiniz. Bu süreçte olayları gözünüzde çok büyütmeyin.

OĞLAK
Bazı ilişkilerinizde sonlanmalar, sıkıntı ve problemler oluşabilir. Olayları biraz daha gözlemleyerek yolunuza devam etmeli, ortaya çıkan problemlerde asıl konunun ne olduğunu bilmelisiniz.

KOVA
Kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Parasal konularda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizle beraber harekete geçeceğiniz konularda hırslarınızı ortaya koyabilirsiniz.

BALIK
Gün içinde bazı noktalarda özellikle de toplum önünde kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Bu süreçteki yalnızlığınızı daha sosyal olarak ya da müzik dinleyerek aşmayı deneyebilirsiniz.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved