Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
24 Mayıs: Günlük Burç Yorumları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

24 Mayıs: Günlük Burç Yorumları

Venüs, İkizler burcunda olduğu için ilişkinizde özgür, rahat, huzurlu bir his içinde olacaksınız. Küslükleriniz varsa barışma görünüyor. Uzun süre ertelediğiniz işlerinizi halledeceksiniz. Aşırı duygusal bir duygu içinde olup hoşlandığınız kişiye karşı açılacaksınız.

KOÇ
Bugün itibarıyla 3 hafta boyunca yakın çevrenizle ilişkilerinizi artırıp onların sorumluluklarını üstlenebilirsiniz. Satış, pazarlama ve reklam işleriyle uğraşanlar ilişkilerini güzelleştirebilirler.

BOĞA
3 hafta boyunca maddi konularda kazanımlarınızı artıracak ilişkiler kurabilir, güzellikler görebilirsiniz. Para kazanma isteğiniz artacak ama bir yandan da para harcamaya başlayacaksınız.

İKİZLER
Hayatınızı ve görüntünüzü güzelleştirmek, sosyal olmak için uğraşacaksınız. Kendinize vakit ayıracaksınız. Önümüzdeki 3 hafta boyunca kendinizi şımartacağınız şeyler yapacaksınız.

YENGEÇ
Sizi sosyal anlamda zorlayacak olan Venüs, özel hayatınızda ve iş konularında fedakârlıkları hayatınıza taşıyacak. 3 haftalık dönemde, gizli saklı iş ve ilişkilerden hoşlanabilirsiniz.

ASLAN
Sosyal çevrenizde ilişkilerinizi güçlendirmenin yolunu bulacaksınız. Arkadaşlarınızın sorumlulukları veya girişilecek bir grupsal çalışma size kendinizi çok iyi hissettirecek.

BAŞAK
Kariyeriniz ve iş hayatınız olumlu etkiler altında olacak. Beklenmedik sorumluluklar iş yükünüzü artırsa da, ilişkilerinizin iyi ve güzel olması sonucunda şartları lehinize döndürebilirsiniz.

TERAZİ
Yabancı ortaklı işler, seyahatler, hukuk, eğitim, medya, ticaret alanlarınızda güzelleşmeler yaşayabilirsiniz. Tanımadığınız veya daha az tanıdığınız insanlarla paylaşımınızı artırabilirsiniz.

AKREP
Başkalarının kaynaklarından yararlanabilir, banka, kredi, faiz, nafaka, prim ve sigorta konularından büyük fayda görebilirsiniz. İnsanlar, 3 hafta boyunca size fazlasıyla yardım edecekler.

YAY
Özel hayatınızda ilişkilerinizin güçlendiği bir dönem içinde olacaksınız. Ortaklaşa işlerinizde güzel ilişkiler kurabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız artmaya başlayacak.

OĞLAK
İş alanlarınız güzelleşecek. İlişkilerinizde iletişiminizi yükselterek hareket edebilirsiniz. Bu etkilerden sağlığınız da olumlu etkileniyor. İş arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir.

KOVA
Aşk hayatınızda romantizm rüzgârları öne çıkabilir. Çocuğunuz varsa ona olan sevginiz her şeyin üstünde olabilir. Beyninizi çalıştıran spor faaliyetleriyle uğraşmak hoşunuza gidecek.

BALIK
Venüs, ev ve aile hayatınızı etkileyecek. Ailenizle olan paylaşımlarınız artabileceği gibi, evinizde olmaktan da zevk alacaksınız. Aile büyüklerinize olan düşkünlüğünüz artabilir.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved