Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
24 Mart Günlük Burç Yorumları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

24 Mart Günlük Burç Yorumları

Ay, Terazi burcunda ilerlemeye devam ederken, burçlara etkisi duygusal, anlayışlı, sevgi dolu olacak. 24 Mart yıldızınız sizlere neler söylüyor göz atalım.

KOÇ
Bugün, özel hayatınızla ilgili konular daha fazla ön planda olacak. Özel yaşamınızda işler yolunda gitmiyorsa, size destek olacak bir partner ihtiyacını bugün fazlasıyla hissedebilirsiniz.

BOĞA
Kafanız pek rahat olmayabilir. Yapılacaklar listesi uzadıkça veya siz kafanızdakileri yapamadıkça üzerinizdeki baskı artabilir. Bugünlerde farklı olan her şey fazlasıyla dikkatinizi çekiyor.

İKİZLER
Özel hayatınızda veya çocuklarınızla olan ilişkilerinizde duygularınız ön planda olacak. Çok çabuk ciddileşebilir ve istedikleriniz gerçekleşmediğinde kendinizi yalnız hissedebilirsiniz.

YENGEÇ
Gün içinde ailenize karşı mantıklı ve adil yönleriniz ön planda olabilir. İş alanlarınızda deneyimlediğiniz değişimleri, aile hayatınıza aktarırken son derece dikkatli olmalısınız.

ASLAN
Yakın çevrenizde olup bitenlere vereceğiniz tepkiler önemli olabilir. İnsanların hayatları sizin hayatınıza da etkiliyor. Çevrenizin sorumluluklarıyla uğraşmak ruh halinizi değiştiriyor.

BAŞAK
Olaylara gerçekçi yaklaşacaksınız. Parasal konularda biraz tutumlu davranmanız mümkün. Özel hayatınızda gerçeklerin peşine düşebilir, sorularınızın cevaplarını almak isteyebilirsiniz.

TERAZİ
Aldığınız sorumluluklar, hayatı farklı bir yönden algılamanıza sebep olabilir. Üzerinizde ağır bir yük varmış hissine kapılabilirsiniz. Bu da sevdiklerinize tepki vermenizi kolaylaştırabilir.

AKREP
Bugün, duygularınızı göz ardı etmeye meyilli olacaksınız. Aşk hayatınız ve işiniz arasında mekik dokuyorsunuz. Hayalperest taraflarınız özel yaşantınızda gün içinde etkili olacak.

YAY
Sosyal ortamlarda kendinizi dengeli bir biçimde ortaya koymak isteyeceksiniz. Yoğun olan özel hayatınız arkadaşlarınıza karşı daha az tahammüllü olmanıza neden olabilir.

OĞLAK
Bugün, duygularınız sizi zorlayabilir. Aile hayatınızla ilgili konular aklınızı kurcalasa da işinizi de düşünmeden edemiyorsunuz. Yarım kalan işlerinizi halletmek sizin için önemli olacak.

KOVA
Geleceğe yönelik projelerinizde mantıklı olun. Duygu iniş çıkışlarınız sizi yorabilir. Her şeyi kafanıza takmamayı öğrenmeniz gerekiyor. Yardımlaşma duygunuz yüksek olacak.

BALIK
Ortaklaşa yapacağınız harcamalarınızda elinizden geldiği kadar dengeli olabilirsiniz. Hislerinizi sevdiğiniz insana göstermekte zorlanabilirsiniz. Bugün, hayal gücünüz yüksek olacak.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved