Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
23 Mart Günlük Burç Yorumları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

23 Mart Günlük Burç Yorumları

23 Mart günlük burç yorumlarınızda yıldızınız sizlere neler söylüyor?

KOÇ
Parçalı Ay tutulması, ilişkilerinizde beklenmedik gelişmeler yaratabilir. Gerekli uzlaşmalar ve diplomasi yapılmazsa ilişkileriniz riske girebilir. Bu etki ortaklaşa işleriniz için de geçerli.

BOĞA
İşinizle ilgili beklenmedik olaylara, duygusal streslere, bitişlere hazırlıklı olmalısınız. Bir işin beklediğiniz gibi olmadığını görebilir ve her zamanki eğlenceli yapınızdan uzaklaşabilirsiniz.

İKİZLER
Bu Ay tutulması, aşk hayatınızla ilgili hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Yaratıcılığınız artmaya başlayacak. Çocuklarınızla olan ilişkilerinizle ilgili beklenmedik durumlar oluşabilir.

YENGEÇ
Duygusal anlamda birtakım streslere, kopmalara, iniş-çıkışlara dikkat edin. Üstleriniz ve iş ilişkisi içinde bulunduğunuz kişilerle ilişkilerinizde de son derece dikkatli olmanız gerekebilir.

ASLAN
Ay tutulması, yakın çevrenizdekilerle ilişkilerinizde hızlı olayları hayatınıza taşıyabilir. İletişim becerilerinizle, eğitimle ve sözleşmelerle ilgili konularda hızlı gelişmelere açık olmalısınız.

BAŞAK
Parasal durumunuzda veya diğer kişilerle mali ilişkilerinizde tedirgin edici şekilde gelişen durumlara karşı dikkatli olun. Evdeki sorumluluklarınız hayatı keyifli algılamanıza engel olacak.

TERAZİ
Kişisel alanınızda yaşayacağınız bu Ay tutulmasıyla beraber hayatınızla ilgili konularda önemli gelişmeler karşınıza gelecek. Yakın çevrenizin sorumluluklarıyla ilgili bir olay yaşanabilir.

AKREP
Kontrolünüzün dışında etkenlerin devreye girdiği bir tutulma yaşayabilirsiniz. Yaratıcılığınız artabilir, sezgileriniz güçlenebilir. Bir süredir gizli kalan fikirler ve sırlar bu süreçte açığa çıkabilir.

YAY
Sosyal çevrenizde beklenmedik olaylar ve hareketlenmeler oluşabilir. Yine sosyal çevrenizdeki insanlar size aşkı sunabilirler. Arkadaşlarınızın yaşadığı olaylar sizin hayatınızı da etkileyecek.

OĞLAK
Ay tutulması, özel hayatınızı, aile ilişkilerinizi ve güvenlikle ilgili konuları karşınıza getirecek. Özellikle iş ilişkisi içinde bulunduğunuz kişilerle iletişiminizde çok dikkatli olmalısınız.

KOVA
Yabancılarla yapılacak işler, seyahat, eğitim ve hukuk alanlarında önemli duygusal gelişmeler devreye girebilir. Uzaktaki akrabalarınızın hayatındaki olaylar sizin hayatınızı da etkileyebilir.

BALIK
Ortaklaşa parasal konularda beklenmedik sürpriz gelişmelere açıksınız. Duygusal kararlar, bir borcun altına girme gibi durumlar önem kazanabilir. Elinize bir miras geçebilir.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved