Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
22 Ocak Günlük Burç Yorumları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

22 Ocak Günlük Burç Yorumları

Bugün yıldızlar sizlere neler söylüyor. Sizleri neler bekliyor? Dilerseniz günlük burç yorumlarını beraber okuyalım.

KOÇ
Sevgili Koç, eğlenceli ve hareketli bir gün seni bekliyor. Yerinde duramayan sabırsız koç burcusun yaratıcılığından faydalanabileceğin uğraşılara odaklanmalısın. Böylelikle duygularını ve düşüncelerini dışa vurmak için farklı yöntemleri de deneyebilirsin. Ay terazi burcundan geçecek seni duygusal açıdan etkileyecek. Flört edip romantik zamanlar geçirebilirsin.

BOĞA

Sevgili Boğa, yaşam kaliteni arttırmak için  yeni planlar yapabilirsin yaşamanın getirdiği sorumlulukları tartışmak ve fikir alış-verişinde bulunmak için çok uygun bir gündesin. Sezgilerine güvenme seni yanıltabilir. İş arkadaşlarınla veya hayat arkadaşınla sürtüşmemelisin. Hata yaptığını kabullenmek durumunda kalabilirsin.

İKİZLER

Sevgili İkizler, bugün olumlu söyleşiler keyif dolu anlar ard arda birbirini kovalayacak. Sanatla ilgin artabilir ve sevgiye olan ihtiyacın gün yüzüne çıkabilir. Yeni bir macera kapında belirebilir emin olmadığın hiçbir işe girişmeyin belirsiz ve muğlak ortamlardan kaçın. Yalan yanlış konuşmalar canını sıkmasın.

YENGEÇ

Sevgili Yengeç, maddi durumunda ki belirsizliklere canın sıkılmasın. Bu durumu değiştirmek için ufak bir girişimde bulunman yeterli olacaktır. Ev içinde bazı sorunlar fikir tartışmaları münakaşalar sarsıntılı günler geçirmen demektir. Yine de hayatındaki diğer her şeyin iyi olduğunu dolayısıyla bunlara katlanabileceğini düşünmekten vazgeçmemelisin.

ASLAN

Sevgili Aslan, çevrendekilerin senin desteğine ihtiyaçları olduğunu zannediyorsan ve bu durum seni zorluyorsa olumsuz düşünmekten vazgeçip gelecek bir zamanda onların da sana destek olabileceklerini görmeye çalışmalısın. İç sesine ve yaratıcılığına güvenmelisin katılacağın eğlenceyle hayattan alacağın zevk katlanacak.

BAŞAK

Sevgili Başak, senin gibi kontrollü bir insan için hakikaten enteresan olacak bir dönem bu.  Ayaklarını yerden kesecek kadar güçlü bir duygu olur mu bilemem ama kalbinin farklı ve hızlı biçimde  çarpmasına neden olacak bir karşılaşma aklını çelebilir. İş hayatında iyimserlikle yeni işlere kalkışabilir büyümeyi hedefleyebilirsin.

TERAZİ

Sevgili Terazi, Ay terazi burcunda ve güneşle ahenk içinde hareket etmekte. Kararların geleceğin açısından belirleyici olacak. Duygularınızı ifade ederken sıradışı fikirlerle hareket edersen farklı bir deneyim olur. Daha önceden farkına varmadığın pek çok ortak noktaya sahip olduğunu anlaman ilişkinin güçlenmesinde rol oynayacak.

AKREP

Sevgili Akrep, hayatına ait yeni kararlar alabilirsin. Ancak karar almaktan çok bu kararları hayata geçirmenin daha önemli olduğunu unutmamalısın. Sevgiye ve şefkate ihtiyacın her zamankinden daha fazla. Kendini ifade ederken zorlanmayacaksın. Maddi konuda beklemediğin yerlerden teklif alabilir yeni imkanlarla karşılaşabilirsin.

YAY

Sevgili Yay, gökyüzünden olumlu etkiler almaktasın.  Kendine olan güvenin artacak. İhtiyaçların için başkalarına güvenmesen iyi edersin. Yaratıcı gücüne güvenmelisin . Kendini iyi hissetmek için alışveriş yapmak iyi bir hareket olmaz. Belirsiz konumlarda karar vermemelisin. Kanma veya kandırılma riskine karşı dikkatli olmalısın.

OĞLAK

Sevgili Oğlak, bu günler daha sakin ve ayaklarının yere basacağı zaman olacak. Tek başına kalmak ve kendi sorunlarını çözümlemek isteyeceksin. İyimserliğini kazanacak ve olumlu girişimlerde bulunacaksın. Güneşin ve Merkür’ün Kova  burcunda kaldığı zamanlarda iyi haberler alabilir para ve işle ilgili planlar yapabilirsin. Sürprizlere açık olmalısın.

KOVA

Sevgili Kova, sorun yaratan kişilerden uzak durma eğilimindesin ancak insanlarla aranda ki ruhsal ve fiziksel bağlantıları korumaya özen göstermelisin. Eğer iletişim kurmanı zorlayan korkularınsa bununla baş etmek durumundasın. Duygusallaştığın bu günlerde işine konsantre olmakta zorlanabilirsin. Gün biterken çalışma azmin artıyor. Ne tezat.

BALIK

Sevgili Balık, sakin bir devre seni bekliyor yaptığın plan tıkır tıkır işliyor. Aşk ve iş hayatını birbirine karıştırmamaya özen göstermelisin. Gelecekle ilgili endişelere kapılsan da yakında kendini istikrarlı bir ilişkinin içinde bulacaksın. Bu aralar şans senden yana ama kendini bu duruma kaptırıp olmadık girişimlerde bulunmamalısın.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved