Yukarı

2017 Yılbaşı Gecesi İçin En Seksi İç Çamaşırları

Noel gecelerinde kırmızı iç çamaşırı giymek neredeyse tüm dünyada gelenek haline geldi. Bu nedenle bu gecede insanlar birbirlerine kırmızı renkte iç çamaşırı da hediye ederler. Hepimiz yepyeni bir yıla başlarken kendimizi iyi hissetmek isteriz.

Peki neden kırmızı iç çamaşırı giyilir hiç düşündünüz mü?

Aslında yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu bayanlar arasında bir gelenek. Bir çoğu senenin uğurlu gelmesi niyeti ile bu geleneği uygularken bazıları da bambaşka dileklere niyet ederek kırmızı iç çamaşırı giyiyor. Özetlemek gerekirse kırmızının aşk ve para getireceğine inanılır. Ayrıca kırmızı iç çamaşırı her zaman bayanları seksi hissettirir öyle değil mi? Bu özel gecenin ilerleyen saatlerinde harika fantazilerin yaşanabileceği ihtimali de düşünülürse kırmızı iç çamaşırı giymek iyi bir fikir olabilir. Fakat inanışın bir diğer kuralı ise şöyle; Kırmızı iç çamaşırını saat 00.00’a yakın bir zamanda giyilmesi gerektiğidir. Daha erkenden giymenin uğursuzluğa neden olduğu söylentileri yaygın. Biz iç çamaşırı galerimizi sadece kırmızı ile sınırlamadık. Aralara farklı renkler de serpiştirdik.

2017 yılına girerken ne tür bir iç çamaşırı giyeceğine karar veremeyenlerin imdadına cool kadın yetişiyor. Hemen her mağazanın fantazi iç giyim bölümünde bulabileceğiniz bu iç çamaşırları sizlere ilham verecek.

 

 

 

 

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved