Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
2017 Tırnak Tasarım Fikirleri
Yukarı

2017 Tırnak Tasarım Fikirleri

Tırnak modası her geçen gün değişmekte. Yeni sezon arifesinde, her bayan şık olmak istiyor. Çıplak tırnak adını verdiğimiz tırnak rengi ojeler tırnaklarınıza temiz ve çekici bir görünüm katan sihirli değneği vardır. Buna ek olarak, pastel tonlar ve bej rengine de yüksek talep oldu.

Fransız manikürü tırnaklara düzgün bir görünüm verir ama aynı zamanda çok muhafazakar olan bir manikür türüdür. Bazı yeni fikirler kesinlikle farklı manikürlere neden olabilir. Burada en üste yapıştırılmış altın ve gümüş parıltılı tırnaklar ile tamamen yeni bir görünüm oluşturmak mümkün. Ayrıca, başka bir fikir daha vermek gerekirse, siyah ojeyi bir üs olarak şeffaf oje ile uygulamak farklı olacaktır.

İpucu: Eğer kısa tırnakları varsa, biz yarım ay Fransız manikürünü öneririz. Yarım ay Fransız manikürü tırnaklarınızın görsel olarak kısa görünmemesini sağlar.

Moda haftasının son sunumları incelendiğinde dekoratif parıltılı giyisiler, makyaj ve manikürlerin moda olduğunu görmekteyiz. Bu nedenle tırnakta da parıltılar görmek mümkün.

 

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort