Yukarı

2017 Gelin Moda Trendleri

Sonbahar geldi ve gelinlik modası ile ilgili son trendler ise belli oldu. 2017 yılı için en moda gelinlik trendleri ve markaların en son tasarımlarını bir arada bulmak istiyorsanız doğru haberde olduğunuzu söyleyebiliriz. Modada bu yıl eskiye dönüşleri görüyoruz. Gelinliklerde geçtiğimiz sezon farklı renkleri sık görmek mümkünken bu yıl renklerin genellikle beyaz olduğuna şahit olduk. Monique Lhuillier, Reem Acra Stephanie ve Viktor & Rolf gibi markaların beyaza yöneldiğini görmekteyiz.

Naeem Khan, Romona Keveza gibi tasarımcılar bacakları ortaya çıkaracak uzunlukta gelinlikler tasarladı. Ttalı,şirin bir gelin olmak isteyenlere midi boyda gelinlikler  tasarladı. İşte herşeye rağmen romantik gelinleri unutmayan tasarımcılardan birisi ise YolanCris metalik pembe ile öncülük yaratırken, Marchesa ve Romona Keveza
geleneksel pembeyi kullanmış.
Fırfır modası her daim gelinliklerde kullanılır olduğu gibi bu yıl da kullanıldı. Bunun yanı sıra son zamanlarda 3D çiçekli gelinlikler sık tercih ediliyor. Berta ve Monique Lhuillier, Romona Keveza gibi markalar boyundan bağlanmış bir tül pelerinleri bizlere önerirken, Vera Wang ve Naeem Khan iri ve kalın küpelerle gelinlik hareketlendirilmeli diyor. Defilelerden derlediğimiz ünlü gelinlik markaları ve modellerini sizlerle paylaşıyoruz.
Sizin hayalinizdeki gelinlik hangisi…

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort