Yukarı

2017 Fendi Çanta Koleksiyonu

Büyülü bir çiçek bahçesine girmek üzeresiniz. Fendi’nin yaz sezonu için hazırladığı çanta koleksiyonunda adeta çiçekler açmış. Özellikle çantaların omuz askıları bu yaz çok renkli olacak. Geçtiğimiz sezonlara oranla çantaların ebatları küçülmüş durumda. orta boyların yanı sıra bu yaz minik el çantaları revaçta olacak. Omuzlarda ise zincir askılar mevcut.

Pastel renklerin yanı sıra çizgileri de çantalara yansıtan Fendi peluş detayları çok sık kullanmış. Görünen o ki bu yaz rahat, minik ve renkli çantalar kullanacağız.

Rahat dememdeki nedeni ise şöyle açıklayayım; öncelik olarak ebatların küçük olması bir rahatlık nedeni. Bunun yanı sıra çantaların çoğu elde tutmalı modeller. Hepimiz kabul edelim ki çantaları elde tutmak tek omuza takmaktan daha rahat. Sırt çantalarını bu kategoriye koymuyorum tabi ki. Onların rahatlığını göz ardı edemeyiz.  Fakat bu defilede dikkatimizi çeken bir detay var. Omuz askılarını ( zincir askılar hariç ) Fendi kalın ve tek askı kullandığından rahat kullanım sağlayabilir yani denemeye değer…

İşte defilenin en özel çantaları…

 

 

 

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort