Yukarı

2017 Dekorasyon Trend Renkleri

Dış görünüşümüze önem verdiğimiz kadar evimize de önem veriyoruz öyle değil mi? Öyle ise 2017 sezonunun ev dekorasyonunda moda renklerinden bahsedelim. Hem yeni evleneceklere hem de evini yenileyecek olanlara ilham olması için araştırdığımız 2017 dekorasyon rengi trendleri arasında bu sezon gri ve lacivertler olacak. Bu yıl kahverenginden vazgeçiyoruz ve lacivertin en koyusu, grinin en koyusu ile tanışıyoruz. Evinizde daha samimi ve sıcak bir ortam içinse morcivert ve bordo renklerini kullanabilirsiniz.  Koyu renkleri salonlarda kullanırken aynı renklerin açık tonlarını da evimizin diğer alanlarında kullanabiliriz. Öyle ki gri rengi kız çocuk odasında bile kullanmanız mümkün.

Gri rengin bu sezona yansımasının en büyük etkenlerinden birisi de “Grinin Elli Tonu” filmi olduğunu söyleyebiliriz. Yani grinin elli tonu dekorasyonda da yerini aldı. Bu rengi bir çok renk ile kombine edebilirsiniz.

Cool Kadın tavsiyeleri ise şöyle; Bu sezon salonlarda gri tonlarını kullanırken, yatak odalarında morcivert rengi ön plana çıkarabilir, çocuk odalarında ise erkek çocuklarda gri-lacivert, kız çocuklarda ise gri-bordo kullanabilirsiniz.

Sezonun en moda renklerinden ilham alabileceğiniz bazı salon dekorasyonları;

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort