to top

2016 saç rengi trendleri

2016 saç rengi trendlerinde altın gölgeler, çilek sarıları, tarçın tonları var. Saçlarının renginde değişiklik yapmak isteyenlere 2016 yılının en moda saç renklerini açıklıyoruz.

Saç renginizde değişiklik yapmayı düşünüyor ve saçlarınızı hangi renge boyatacağınıza karar veremiyorsanız bu haberimiz tam size göre. 2016 yılının en trend saç renklerini öğrenip, saç renginizi adım adım bu renklere dönüştürebilirsiniz. 2016’nin en moda saç renkleri arasında klasiklerden çikolata kahve de, alışılmayan bir renk olan çilek sarısı da var. Saçlarınıza en moda renkleri katmak için hemen harekete geçin.

Çilek sarısı çilek sarısı

2015-2016 Sonbahar-Kış sezonunun defilelerinde en çok kullanılan renklerden çilek sarısı, şüphesiz 2016’nin en trend renklerinden olacak. Amy Adams, Jessica Chastain ve Bella Thorne’un kullandığı renk özellikle beyaz tenlilerin denemesi gereken renklerden.

Çikolata kahve

açık-çikolata-kahve-saç-rengi
Senelerdir vazgeçemediğimiz çikolata kahve, 2016 yılının da en moda saç renklerinden olacak. Cansu Dere’nin de tercihi çikolata kahve, 2015-2016 Sonbahar-Kış defilelerinde sıkça kullandı. Saç renginde değişiklik isteyen ancak radikal bir değişimden çekinenler için çikolata kahve harika bir tercih olabilir.

Sarı tonları -sarı-saç-modelleri-400×242

Kirli sarılar, platinler ve sıcak tonlu sarılar 2016 yılında da oldukça popüler olacak. Gigi Hadid, Suki Waterhouse, Jennifer Lawrence sarının büyüsünden asla vazgeçmeyen ünlülerden. 2016’da da kadınlar ünlülerin sarı saçlarından ilham almaya devam edecek. 2016 sarının tonlarını denemek isteyenler için büyük bir fırsat.

Koyu renk gölgeler

koyu renk gölge
Koyu renk saçların arasına atılmış, saç renginden birkaç ton açık gölgeler 2016’nın en moda saç renkleri arasında yer alıyor. Çok fazla değişikliğe açık olmayan ama saçlarına biraz hava katmak isteyenler için bu gölgeler mükemmel bir alternatif. Saçlarınıza yaptıracağız açık gölgelerle ışıltılı ve modern görünen saçlara sahip olabilirsiniz. Tıpkı Lily Aldridge’in saçları gibi…

Tarçın tonları

kıvırcık-tarçın-bakır-saç-rengi
Tarçının tonlarına 2015-2016 Sonbahar-Kış defilelerinde sıkça rastladık. Tarçın tonları denilince akla ilk olarak Emma Stone ve Julianne Moore geliyor elbette. Siz de bu ünlüler gibi çekici görünmek istiyorsanız, tarçın tonlarını denemek aklınızın bir köşesinde bulunsun.

bronz altın gölgeBronz ve altın gölgeler

Jennifer Aniston, Sophia Vergara gibi ünlü isimlerin kullandığı bronz ve altın gölgeler, 2016 yılında size daha aydınlık bir görünüm kazandırabilir. Saçlarınızda bu gölgeleri denemek istiyorsanız adım adım saç renginizi değiştirmenizi öneririz. Böylece hem saçlarınızın yıpranmasını önlersiniz hem de kötü bir sonuçla karşılaşma ihtimalini düşürebilirsiniz.

Kizil-kahve-sac-rengi

Kızıl kahve

Kahvenin biraz daha dikkat çekici bir tonunu istiyorsanız, 2016’da kızıl kahvelere yönelebilirsiniz. Lana Del Rey’in de tercihi kızıl kahveler özellikle uzun saçlarda çok güzel görünüyor.

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.