to top

2016 Oturma Gruplarında Kaliteli Sadelik

2016 Oturma Grupları
Kaliteli Sadelik
2016 yılının yaklaşması ile yeni model oturma grubu katalogları görücüye çıktı. Tıpkı 2016 oturma odası tasarımlarında olduğu gibi oturma gruplarında da sade bir tasarım hakim. Ancak 2016 oturma grupları tasarımlarında renkli tonlar kullanılmamış değil. 2015 yılının sadelik vurgusu 2016 ile biraz daha yumuşamış gözüküyor. Bunun yanında 2016 modelleri içerisinde eski dönemin modası olan daha rüküş modellerde mevcut gözüküyor.
Oturma grupları ev içinde bir ailenin en fazla kullanıldığı mobilya kategorisidir denilebilir. Televizyon seyrederken, muhabbet ederken hatta şekerleme yaparken bile oturma grupları her daim başroldedir. Evin en çok kullanılan odasında yer alan oturma gruplarının rahat ve tasarım olarak dinlendirici bir şekilde seçilmesi günün yorgunluğu atmak için en faydalı hamle olacaktır. Gün boyu ev işleri ile veya çalışma hayatı ile yorulan aile fertlerinin ilk dinlenme durağı olan oturma odası ve oturma gruplarının kalite, rahatlık ve estetik açıdan önemi azımsanmayacak kadar çok gözükmektedir.
Önümüzdeki yıl da 2016 oturma grupları içerisinde küçük ve büyük oturma odaları için ayrı ayrı tasarımlar kullanılmış. Özellikle ciddi bir oturma odası atmosferi isteyenler için siyah ve beyaz tonları sıkça kullanılmış. 2016 yılı oturma grubu modellerinde göze çarpan bir başka değişiklik ise salon takımı tarzında ve kalitesinde tasarlanmış olmaları. Ancak salon takımları gibi büyük hacimli mobilyalar yerine aynı tarzda daha minimize ölçüler kullanılmış.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.