Yukarı

2016 Kış Sezonu Aksesuar Modası

2016 yılına girdiğimiz bu ilk günlerde birçoğumuzun aklına gelen sorulardan bir tanesi de bu kış hangi aksesuarların trend olacağı. Bu yazımızda olmazsa olmazlarımızdan olan aksesuarlara dair güncel trendleri açıklıyoruz.

Güzelliğimizi taçlandıran, kombinlerimizi tamamlayan aksesuarlar her kadının vazgeçilmezidir. Kış aylarında ise neler kullanacağınız liste halinde aşağıda yer almaktadır.

1- Bere

2016 kış sezonunda trend olacak bere modelleri arasında asker berelerini andıran şapkalar ilk başta geliyor. Yünlü yapıları ile sıcak tutan bu şapkalar aynı zamanda stilinize artı bir değer katacaktır.

2015_2016_sonbahar_kış_aksesuar_trendleri_bereler

2 – Fular

Bir önceki yılda da popülerliğini koruyan fular bu sene de trendler arasında yer alıyor. Özellikle ince ve uzun yapıdaki fularlar ile kıyafetlerinizi tamamlayabilir, güzelliğinize detaylar verebilirsiniz. Üstelik tüm bunları yaparken farklı bir stile de sahip olabilirsiniz.

2015_2016_sonbahar_kış_aksesuar_trendleri_eşarplar

3 – Broş

Bu seneki defilelerin birçoğunda broşlar çok önemli bir aksesuar olarak karşımıza çıktı. Özellikle değerli taşlar ile hazırlanmış broşlar ile kıyafetlerinize lüks bir görünüm katarken, aynı zamanda kombinlerinizdeki bu tezatlık ile farklı bir  stil kazanacaksınız.

2015_2016_sonbahar_kış_aksesuar_trendleri_broşlar

4 – Kürk Etol

2016 yılı, kürkün yeniden yükseleceği yıl olacak. Bu sebeple kıyafetlerinizde kullanacağınız etoller ile kabanlarınıza ekstra bir gösteriş katabilirsiniz. Kürk etoller ile bu kış tüm gözler üzerinizde olacak.

2015_2016_sonbahar_kış_aksesuar_trendleri_kürk_etol

5 – Püsküllü Çanta

Püsküllü çantalar her kadının gardırobunda bulundurması gereken aksesuarların başında geliyor. Detaylı yapısı ile tüm dikkatleri üzerinize çeken püsküllü çantalar, 2016’nın vazgeçilmezlerinden olacak. Açıkçası püskül uzun yıllarca gündemimizde kalacağa benziyor.

2015_2016_sonbahar_kış_aksesuar_trendleri_püsküllü_çanta

6 – Tek Küpe

Bu sene büyük, gösterişli, kulakta sallanan tek bir küpe ile gözler sürekli üzerinizde olacak. Tek küpe modasını mutlaka kombinlerinize eklemenizi öneriyoruz. Zira hayranlıkla sizi izleyen gözler sizin de hoşunuza gidecek.

2015_2016_sonbahar_kış_aksesuar_trendleri_tek_küpe

7 – Kemer

Büyük, abartılı ve dikkat çekici kemerler, farklı tasarımlı kemerler 2016 kış sezonunda vazgeçilmezlerinizden olacak.

2015_2016_sonbahar_kış_aksesuar_trendleri_kemer

8 – Eldiven

Bu sene uzun eldivenlerin senesi olacak. Dirsek hizasında tutacağınız deri ya da kumaş eldivenler ile hem soğuktan korunacak hem de çok daha seksi bir görünüm alacaksınız.

2015_2016_sonbahar_kış_aksesuar_trendleri_eldiven

9 – Büyük boy çanta

Her kadının aslında en önemli aksesuar kesinlikle çantasıdır. İhtiyaçlarımızı taşıdığımız çantalar aynı zamanda stilimizi de yansıtan önemli bir detaydır. Bu sene özellikle büyük boy çantaların trend olması bekleniyor.

2015_2016_sonbahar_kış_aksesuar_trendleri_büyük_ebatlı_çanta

ikoncan

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort