Yukarı

2016 Kış Kombinleri

2016’da birçok şey değişiyor ve bu değişimlerden kombinleriniz de nasibini alıyor. Hele ki sıcak günlerden soğuk günlere geçerken, kışlık giyimin zahmetine de katlanacağınız günler başlıyor.

– Ceket üstüne kaban

Kat kat giyimler artıyor. Kış aylarının gelmesiyle birlikte soğuk havalardan korunmak için tabii ki birkaç kat giyinmek gerekebiliyor. Ancak stilinizden de feragat etmeniz gerekmiyor. İnce kumaşlı bir ceket üzerine yine ince bir kaban ile çok güzel kombinler çıkartabilirsiniz. Hele bir de üstüne kalınca sarılan bir kaşkol kuşandığınızda harika bir kombin hazırlamış olacaksınız.

kislik-kombinler-1

– Oduncu gömleği

Her sene olduğu gibi bu sene de oduncu gömleklerini kullanarak kombinlerinizi hazırlayabilirsiniz. Kalın kumaşlarıyla birlikte kareli desenleri onu bir gömlekten çıkartıp bambaşka bir stil sahibi olmanızı sağlıyor. Üzerine, renk uyumunu sağlayan güzel bir kazakla birlikte harika bir kombin ortaya çıkarıyor.

kislik-kombinler-10-674x1024

– Gömlek üstü kazak

Yılların vazgeçilmez ikilisi gömlek ve kazak. Özellikle ofiste son derece şık ve rahat bir sunum sağlıyor. Tercihlerinizde sıklıkla deneyebilirsiniz.

Paris Fashion Week 2012, Miu Miu, tiffany Hsu

– Elbise üstüne kazak

Geçen sene yükselişe geçen oversize kazaklar, bu sene de formunu koruyor. Salaş görünümünün altında çok seksi bir duruş sağlayan bu modelleri, elbiselerinizin üstünde deneyebilirsiniz.

kislik-kombinler-9-683x1024

 

ikoncan

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort