Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
2016 İlkbahar-Yaz Örgü Saç Modası
Yukarı

2016 İlkbahar-Yaz Örgü Saç Modası

Dünyaca ünlü İtalyan saç uzmanı Addams 2016 yılının İlkbahar-Yaz örgü modellerini sizler için hazırladı. Yüz şekillerine göre saç örgülerinin modelleride değişiyor. Bu örgüler Katy Perry, Kim Kardashian, Khloe, Hailey Baldwin, rita Ora gibi ünlü güzel kadınların saçlarında uygulandı. Bu örgü modelleri geçtiğimiz gün düzenlenen New York Moda haftasında da dikkat çekti.

Çift örgü modası
Bizi çocukluk yıllarımıza götürecek olan çift örgü modasını çokça göreceğiz. Örgü modasını ilk başlatan Fransızlar olmuştur o yüzden yapılan modellerde Fransız örgü modelleri olduğunu belirtmekte fayda var. Çift örgü modelleri her yüze uyabilen ve rahatlıkla, gündelik olarak kullanılabilecek bir model.
İtalyanlar uzun iki örgü modeline Pippi modeli diyorlar. Kısacası bu ilkbahar ve yaz fransız romantik örgüler moda olacak.

ögrü

Ronesans Örgüsü
Bantlı örgüleride sıkaça göreceğiz. Aynı şekilde iki örgünün enseden toplanan modeli olan Ronesans örgüsüde saç trendleri arasında yer alıyor. Bu örgüyü ünlü patenci Katarina Witt çok yapardı.

örgü

Dağınık Örgü
Tek örgü fakat dağınık olması şart. Bu modeli ilk olarak Vanessa Hudgens’da gördük. Saç örgülü fakat gevşek olarak bırakılmış.

tek örgü

At Kuyruğu Örgüsü
Ponybraid’de denilen at kuyruğunun örgülü hali. Saçlarınız uzunsa eğer bu örgüler tam size göre…

at köyurğu

Boksör Örgüsü
Boksör örgüsü bu yılın trendlerinden olacak… Tepeden iki yönlü örgü biçimi bu yaz kadınların vazgeçilmez modellerinden olacak.

boksör

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort