to top

2016 Gay Pantolon Modası

Erkek kısa paça pantolon modelleri uzun zaman sonra yeniden moda. Kısa paça pantolonlar, gay, homoseksüel erkek modasının eskimeyen trendi. İtalyan giyim stilinde çok sık görülen, İspanyol erkek firmalarının her dönemde koleksiyonunda yer verdiği kısa paça pantolonlar, gay erkek modasının yanı sıra heteroseksüel erkekler arasında da oldukça revaçta.

 

Kısa paça pantolonların çoğu ince kumaştan yapılır ve giyen kişinin hatlarını meydana çıkarır. Oldukça çekici görünmenizi sağlayan bu pantolonlar çok çeşitli ve çok renkli.

Ruh halinize göre bile pantolon seçmeniz mümkün. Sizi tanımladığınızı düşündüğünüz bu pantolonları sizler için derledik.

Üstelik kısa paça pantolon deyince aklınıza sadece spor giyim gelmesin. Resmi bir ortamda bulunduğunuz da bile tarzınızdan ödün vermeden ortama uyum sağlayabilmeniz mümkün.

Tabii ki kısa pantolonun bir özelliği daha var. Bu da ayakkabıyı ön plana çıkarması. Dolayısıyla kısa pantolonunuzun altına giyeceğiniz ayakkabının şık ve temiz olması da çok önemli.

Daha çok çorapsız ayakkabıyla giyildiğinde şık duran kısa paçalı pantolonların uzun boylu ve ideal kiloda olan erkeklere yakıştığını söylemeye gerek yok herhalde. Aman ha, farklı olacağım diye komik duruma düşmeyin.

ikoncan

Sorry, the comment form is closed at this time.