to top

2014 Bebekler için Huzurlu Bir Ortam

2014 Bebek Odası Modelleri

Huzurlu Bir Ortam
Bebeklerin iç dünyaları bizden daha farklıdır. En ufak bir huzursuzluklarında ağlamaya başlarlar. Bu yüzden 2014 bebek odası modelleri seçilirken bebeğin huzurlu olması ailenin de huzurlu olmasını sağlayacaktır. Bebeğin rahat edebileceği, oyun oynarken çıkmak istemeyeceği ve kendini güvende hissedeceği bir ortam düzenlenirse bebeğin gelişimi açısından da gerçekten doğru bir yol izlenmiş olur.

Bebeklerin doğduklarından itibaren beslenmeye, korunmaya, sevilmeye ihtiyaçları vardır. Hepimiz yaşlılığımıza kadar olan bu uzun süreçte tüm hepsine ya da belki de birkaçına ihtiyaç duyabiliriz. Anne ve baba bebeğinin ihtiyaç duyduğu şeyleri anında yapmak ister. Elbette bunları yaparken de bebeğin cinsiyetine uygun davranılmalı, ona uygun seçimler yapılmalıdır. Bu yüzden 2014 bebek odası modelleri arasından bebeğin cinsiyetine uygun renk seçimlerinde bulunmalıdır.
Renk Seçimi
Bebeğiniz size ve yeryüzüne merhaba dedikten sonra onu bambaşka bir dünya beklemektedir. O da her geçen gün hem kendini hem ailesini hem de çevresini keşfedecek, her gün yeni bir şeyler öğrenecek, her gün yeni bir deneyim kazanacak ve dahası her geçen gün biraz daha büyüyecektir. Bununla birlikte 2014 bebek odası modelleri içinden seçilen modellerde de mutlaka bebeğin cinsiyeti göz önünde tutulmalıdır. Aileler genelde kız bebekleri için pembe,lila ya da fuşya rengini tercih etme yoluna gidiyorlar. Yine aynı şekilde aileler erkek bebekler içinde mavi,krem ya da beyaz tonlarından ağırlıklı olarak seçim yapıyorlar. Son zamanlarda beyaz tonlarda mobilya ve dekorasyon seçimleri yapmak ağırlık kazandı. Çünkü beyaz renk her iki bebek için ortak olarak kullanılabilecek bir renk olduğundan rahatlıkla tercih edilebilir.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.