Yukarı

2 Şubat Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Sevgili Koç, bugün güneş üzerinize parlıyor. Başkalarına yardımcı olmak size güç kazandıracak. Çevrenizde bulunanları maddi olmasa da manevi açıdan desteklemekle mutlu oluyorsunuz. Ancak kendi sorunlarınız yüzünden ümitsizliğe kapılmanıza gerek yok. Sorunları tarafsız bir gözle mantık içinde değerlendirmeye çalışınız.

BOĞA

Sevgili Boğa, çok güzel bir gün geçireceksiniz. Zaman nasıl geçecek anlamayacaksınız. Son günlerdeki çalışmalarınız için harcadığınız enerjinizi yeniden kazanabilirsiniz. Eski bir dostunuzla yapacağınız bir görüşme ilerisi için bazı önemli değişikliklerin başlangıcı olabilir. Kararlarınızda kendi mantığınızın sesini dinleyiniz.

İKİZLER

Sevgili İkizler, Ayla Neptün balık burcunda kavuşuyor. Sizin de ayaklarınızı yerden kesiyor. Havailiğiniz olanca gücüyle üstünüzde. Duygularınızdaki ani dalgalanmalar yaşantınızı etkileyebilir. İşlerinizi mükemmel bir şekilde yoluna koyduktan sonra ev içinde rahat bir nefes alacaksınız. Mantık yolundan sapmamalısınız.

YENGEÇ

Sevgili Yengeç, Ay balık burcuna geçecek ama öncesinde Merkür’le sonra da Neptün’le kavuşacak bu konumlanma senin için mükemmel fırsatlar doğurabilir. Hafta sonu için planladığınız  kısa bir yolculuk yakınlarınızla birlikte olmanızı sağlayacak. İkili ilişkinizde çok şey kazanacaksınız. Bir tasarrufla ilgili ilk adımı atmışken bundan vazgeçmemelisiniz.

ASLAN

Sevgili Aslan, Mars terazi burcunda ilerliyor ve sizi sosyal yaşamınızda etkin kılacak. Başkalarının davranışları sizi sandığınızdan da fazla ilgilendiriyor. Olayların dışında kalmanız pek mümkün olamıyorsa sizin yardımınız olayların akışını olumlu yönde etkileyebilir. Elinizden geleni yapacaksınız bu sizi mutlu kılacak.

BAŞAK

Sevgili Başak, Ayla Neptün balık burcunda kavuşuyor işler karışabilir. Çıkmaza girmiş gibi görünen gönül meselesini halletmek için başkalarından yardım beklemeyiniz. Önemsiz olayları gözünüzde büyütüp kendinize üzüntü payı çıkartmaktan da vazgeçmelisiniz. Bu tutumunuzla kendiniz kadar sevdiklerinizi de üzmektesiniz.

TERAZİ

Sevgili Terazi, heyecanlı olaylarla hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sizi geliştiren ve yaşamınıza renk katan arkadaşlarınızla birlikte olmanız rahatlamanıza yardımcı olacak. Ancak dostlarınızı seçmelisiniz.dedikodular gerçek payı taşısa da  hayatınızı etkilememeli. En iyisi dedikoduculardan uzakta kalmaktır.

AKREP

Sevgili Akrep, bugün gökyüzü senin için günlük güneşlik denebilir. Ay Merkür Neptün ve Jüpiter’le anlaştı mükemmel bir zaman geçirmeni sağlayacaklar. Böylesine olumlu bir günde odaklanmanız gereken şey maddi durumunuz ve iç huzurunuz olabilir. Hem duygusal olup hem de akılcı kararlar alabilirsiniz. Dargınlıkları unutup dostlarınızın gönlünü kazanmalısınız.

YAY

Sevgili Yay, Ayla Neptün balık burcunda kavuşum halindeler ve sana sert bakıyorlar. Duygusal anlamda hissettiğiniz sorumluluk sizi eğlenceden ve sosyal faaliyetlerden uzaklaştırmamalı. Kendinize biraz daha güveniniz olsun yenilgiyi çabuk kabullenmemelisiniz. Gereksiz isteklerinizi yerine getirebilmek için şartlarınızı fazla zorlamayınız.

OĞLAK

Sevgili Oğlak, yenilikçi ve çeşitlilikten hoşlanmayan biri olarak günü planlamak ve duygusal yaşamınıza kendinize zaman ayırmak durumundasınız. Hiç bir şeyi abartmayınız. Para konusunda ki sorunları bir arkadaşınızın yardımıyla çözüme kavuşturabilirsiniz. Her işin üstesinden gelebilecek kadar güçlüsünüz inan buna.

KOVA

Sevgili Kova, Uranüs’ün etkisindesiniz. Heyecanla hareket ettiğinizde özel hayatınızda dalgalanmalar yaşıyorsunuz. Verdiğiniz sözleri unutmanız bazı karışıklıklara neden olabilir. Biraz daha dikkatli olmalı çevrenizle ilgilenmelisiniz kendinize güveniniz artıyor kendinizi geliştirmeye devam edeceksiniz. Yaptığınız programda değişiklik olacak.

BALIK

Sevgili Balık, Merkür Ayla ahenkli hareket etmekte. Güzel teklifler alabilirsiniz iletişimlerde bugün başarılısınız. Aşk hayatınızda şansınıza güvenebilirsiniz. Yalnız Neptün’ün etkisiyle hesaplarınızda yanılabilirsiniz. Duygusal iniş çıkışlarınız ailenizi iyi etkilemiyor duygularınızı kolayca açıklayabilirsiniz.

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort