Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
2 Nisan Günlük Burç Yorumları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

2 Nisan Günlük Burç Yorumları

Bugün Ay, Kova burcunda olacak bu da yeni arkadaşlıklar, soyalleşme, yardımseverlik, paylaşım ve özgürlük gibi duyguların hissedileceği bir gün olacak.

KOÇ
Sosyal alanlarınız aydınlanmaya başlıyor. Daha çok gezecek, organizasyonlar ve davetler içinde yer alacaksınız. Özel hayatınız hariç her konuda kendinizi güçlü hissedeceksiniz.

BOĞA
İş alanlarınızda şansınızı kendiniz yaratacaksınız. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanamıyorsunuz, bu da üzerinizde sinir yapabilir. Yine de sakinlik ve aktiflik arasında güzel bir köprü kurabilirsiniz.

İKİZLER
Dış ortamlar, seyahat veya eğitim konularınız öne çıkmaya başlayacak. Uzaklardan alacağınız haberler kendinizi iyi hissetmenize neden olabilir. Çevrenize karşı iş bitiricisiniz.

YENGEÇ
Hayatınızı değiştirecek konu ve olaylarla iç içe olabilirsiniz. Özellikle kalabalık ortamlarda ve yerlerde isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hayatınızın hızına ayak uydurmaya çalışın.

ASLAN

Özel hayatınıza vakit ayırmak ve sevdiğiniz insanla programlarınızı artırmak isteyebilirsiniz. Ortaklaşa para konularında halletmeniz gereken birtakım önemli işleriniz olabilir.

BAŞAK
Yapılması gereken günlük işlerinizi halletmek sizi rahatlatacak. Yapacağınız planlar hep başkalarının hayatına veya şartlarına göre belirlenebilir. Hırsınızı iyi yönlendirmeniz gerekiyor.

TERAZİ
Yaratıcılığa veya sanata dayalı işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Aşk hayatınıza veya varsa çocuğunuzla ilgili konulara yöneleceksiniz. Gün içinde hızlı hareket etmekten kendinizi alamayacaksınız.

AKREP
Önümüzdeki birkaç gün, daha çok ailevi konulara vakit ayırmalısınız. İşinizdeki yoğunluklar, kendinize vakit ayırmanıza engel olabilir. Ailenize yapacağınız harcamalarınız devreye girecek.

YAY
Yakın çevrenizle iletişim halinde olacaksınız. Akrabalarınızla sıcak ilişkiler kurabilir ya da onlardan çok önemli haberler alabilirsiniz. Eğleneceğiniz ortamlarda mücadeleden kaçının.

OĞLAK
Parasal konularda alışveriş yapma isteğiniz ön planda olabilir. Maddi konularda kendinizi güvene alma ihtiyacınız yüksek olacak. Fikirlerinizi istediğiniz gibi yönlendiremiyorsunuz.

KOVA
Birkaç gün boyunca kendinizi zinde ve iyi hissedeceksiniz. Kişisel alışveriş, dolaşma, açık havada bulunma isteğiniz yüksek olacak. Çevrenizle olan iletişiminiz sizi harekete geçirecek.

BALIK
Yalnız kalma isteğiniz yoğun olabilir. Bazı kararsızlıklarınız var ama maddi konularda ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz. Çalışıyorsanız vereceğiniz sözler bugün çok önemli olacak.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved