Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
19 Mayıs: Günlük Burç Yorumları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

19 Mayıs: Günlük Burç Yorumları

Bugün Ay, Akrep burcunda olacak. Özel ilişkilerde tutu ve hırs ön planda olacak. Aşırı duygusal, kaprisli olabilirsiniz.

KOÇ
Bugün, kendi isteklerinizle partnerinizin istekleri arasında kalabilirsiniz. Hayatın gizli kalmış yönlerini merak edeceksiniz. Duygusal anlamda ketum tavırlar içinde olacaksınız.

BOĞA
Kafanıza göre gezme isteğiniz yüksek çalışabilir. Özel hayatınızdaki insanı da kendi istekleriniz için peşinizden sürükleyebilirsiniz. Sosyal ortamlarda beraber yapacağınız keşifler artacak.

İKİZLER
Dinlenmek, tembellik yapmak ve diğer rutin işlerinizi halletmek arasında gidip gelebilirsiniz. Anlamlandıramadığınız bir his, gün içinde biraz umutsuz olmanıza neden olabilir.

YENGEÇ
Günü çocuklarınızla veya sevdiğiniz insanla yapılacak aktivitelere ayırabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki insanları hayatınızın içine dahil edebilirsiniz. Bazı fikir ayrılıkları oluşabilir.

ASLAN
Dinlenmek de misafir ağırlamak da bugün sizi mutlu edebilir. Kariyeriniz için uğraştığınız bu dönemde yorgunluklarınızı küçük ve kaçamak dinlencelerle üzerinizden atabilirsiniz.

BAŞAK
Yakın çevrenizle yapacağınız organizasyonlarla gününüze eğlence katmak istiyorsunuz. Aslında yapmak istediğiniz daha büyük organizasyonlar ama bugünü sınırlı tutmak daha iyi olabilir.

TERAZİ
Para harcamaya veya alışveriş yapmaya meyilli olabilirsiniz. İş hayatınızda yoluna koymanız gereken konuları unutun ve bugün sadece size keyif verecek konularla ilgilenin.

AKREP
Kişisel istekleriniz giderek artıyor. Kendinizi iyimser ve mutlu hissediyorsunuz. Özel yaşantınızdaki sorunları bugün vaktinizi sevdiğiniz insanla bir arada geçirerek geride bırakabilirsiniz.

YAY
Bu aralar hayat enerjinizi istediğiniz gibi kullanamıyor, sıkıntı yaratan konuları düzene sokamıyorsunuz. Olayları gözünüzde büyütmeyi bırakın ve biraz dinlenmeye çalışın.

OĞLAK
Sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınızla yapılacak güzel planlar sizi rahatlatabilir. Bugün, kendinizi mutlu hissettiğiniz yerlerde bulunmalısınız. Arkadaşlarınızla atışmalarınız olabilir.

KOVA
Ev hayatınızda yapmanız gereken çok iş olmasına rağmen, bugün gezmeye dayalı alternatif planlar devreye girebilir. 2 tarafı da idare etmek gece saatlerinde sinirli kılabilir.

BALIK
Gezmek ve dolaşmak sizi en fazla rahatlatacak alanlar. Dış ortamlarda vakit geçireceksiniz. Yakın çevrenizle anlaşmazlık yaşadığınız konuları geride bırakmak isteyeceksiniz.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved