Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
18 Mayıs: Günlük Burç Yorumları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

18 Mayıs: Günlük Burç Yorumları

Bugün anlık tepkiler, kızgınlıklar, sıkılmalar yaşayabilir hafif depresif olabilirsiniz. Aşırı duygusal yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. Dilerseniz bugün yıldızınız neler söylüyor okumaya başlayalım.

KOÇ
Parasal meselelerde başkalarından alacağınız tavsiyelere ihtiyacınız var. Her şeyi tam da olması gerektiği gibi halletmek istiyorsunuz. Bu nedenle duygu gerginliklerinizi iyi kontrol edin.

BOĞA
Geçmişle bağlantılı kafanıza takılan konularda daha anlayışlı olacak ve çözüm arayacaksınız. Anlık duygu değişimlerinizi kontrol edebilirseniz iş arkadaşlarınızın tavsiyeleri işinize yarayabilir.

İKİZLER
Aşk hayatınız veya çocuğunuzla ilgili konular size keyif veren yanlarınız. Bu aralar içsel mutluluğunuz davranışlarınıza bağlı. İniş çıkışlarınızı sosyal çevrenizdeki insanlara yansıtmayın.

YENGEÇ
Çevrenizle yaptığınız planlar ve aile hayatınızda yapmanız gerekenler gün içinde üzerinizde stres yaratabilir. Her 2 tarafı da memnun etmek zorunda değilsiniz. Seçimlerinizi iyi yapın.

ASLAN
Kendi kendinize yarattığınız görevler, verdiğiniz sözler başkalarının planlarıyla çakışabilir. Duygusal anlamda sıkılganlıklarınız yüksek olacak. Bunu yakın çevrenizdekilere yansıtabilirsiniz.

BAŞAK
Kendinizi her anlamda eğitecek konularla uğraşmak istiyorsunuz ama günlük hayatın somut gerçekleri buna izin vermeyebilir. Zorlanmalarınızı bu aralar özel hayatınıza yansıtmamalısınız.

TERAZİ
İç dünyanızda dengeyi kurmak arzusundasınız. Bugün, başkalarının tavsiyeleri bir kulağınızdan girip diğerinden çıkabilir. Biraz hafiflemeye ve temiz hava almaya ihtiyacınız olabilir.

AKREP
Bazı işleriniz ters gitse bile, her şeyin iyi olacağına dair inancınız çok sağlam. Sizi aşağıya çeken geçmiş dönem konularından uzak durun. İş hayatınızda sıkılganlığınız yüksek olacak

YAY
Sosyal çevrenizdeki insanlarla konuştuklarınız ve gerçek hayatta yaptıklarınız birbirini tutmayabilir. İçsel olarak neyin doğru olduğunu biliyorsunuz ama uygulamak kolay olmayacak.

OĞLAK
Gün içinde iş dengenizi iyi bir şekilde sağlamalısınız. Ailenizden alacağınız haberler çok çabuk tepki vermenize yol açabilir. Özel hayatınızdaki sorunlara tahammül gösteremeyebilirsiniz.

KOVA
Aile hayatınız ve dışarıdaki yaşamınız arasındaki dengeyi iyi sağlamanız gerekiyor. Duygusal yönden kolay sıkılmaya açık olduğunuzdan anlık kaçıp gitme arzunuzu kontrol edin.

BALIK
Yakın çevrenizdeki sizi zorlayan olaylara daha geniş bir perspektiften bakma ihtiyacınız yüksek olsa bile, bunu başarmak kolay olamayabilir. Anlık hareketlerden uzak durun.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved