Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
17 Haziran: Günlük Burç Yorumları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

17 Haziran: Günlük Burç Yorumları

Venüs, yengeç burcuna geçiş yapacak yani aşırı romantizm ve duygu yoğunluğu yaşayacaksınız. Kadınlar daha anaç olurken erkeklerde babacan bir ruha sahip olacaklar. Bazen alıngan yaklaşımlarda bulunabilirsiniz.

KOÇ
3 hafta boyunca ev ve aile yaşantınızda vakit harcamak isteyeceksiniz. Evinizi güzelleştirmek, dekorasyon, tadilat, tamirat ve yer değiştirme gibi olgular gündemde olacak.

BOĞA
Yakın çevrenizle ve akrabalarınızla ilişkileriniz güzelleşmeye başlayacak. Satış, reklam, pazarlama, yayıncılık, bilgisayar ve bilişim sektörlerinde olumlu gelişmeler yaşayacaksınız.

İKİZLER
Maddi kazanımlar, sahip olduğunuz değerlerde artış ve para konularında güzelliklerle karşılaşacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Güzel eşyalara olan tutkunluğunuz artacak.

YENGEÇ
Bugün itibarıyla sosyalleşmeye başlıyorsunuz. Fiziksel görüntünüzü önemsemeye başlayacak, kendinizi yenilemek için harekete geçeceksiniz. Bol bol gezmek isteyeceksiniz.

ASLAN
Bugün itibarıyla 3 hafta boyunca sosyal çevrelerden uzaklaşma ve ilişkilerinizde geri çekilme isteği görülebilir. Hayatın anlamını bulma isteğiniz çok yoğun olacak.

BAŞAK
Sosyal ilişkilerinizin güçleneceği bir döneme giriş yapıyorsunuz. Katılacağınız davetlerden fayda görebilirsiniz. Önümüzdeki 3 hafta boyunca işten elde edilen gelirlerinizi artırabilirsiniz.

TERAZİ
Toplumsal konularda, iş ve kariyer hayatınızda ilişkilerinizin artacağı ve güçleneceği bir döneme giriş yapıyorsunuz. Yapacağınız seyahatlerde güçlü insanlarla tanışabilirsiniz.

AKREP
Medya, eğitim, hukuk, seyahat, ticaret alanlarınızda ilişkileriniz çok iyi olmaya başlayacak. Size yeni alanlar açacak bir eğitim fırsatı, kurs veya seminer ön plana çıkabilir.

YAY
Eşinizin veya sevgilinizin para durumuyla ilgili güzel haberler alacaksınız. Kredi, faiz, vergi, borç ödeme gibi konular gündeminize oturabilir. Gizemli konular ilginizi çekecek.

OĞLAK
Özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde güzel bir dönem başlıyor. İlişkilerinizde var olan problemleri çözebilirsiniz. 3 hafta boyunca sevdiğiniz insana olan düşkünlüğünüz artacak.

KOVA
İş ve hizmet hayatınızda ilişkilerinizin güçleneceği bir döneme giriyorsunuz. Sağlığınız iyi olacak yalnız tatlı ve zengin yiyecekler tüketme meyiliniz size kilo aldırabilir.

BALIK
Aşk hayatınız güzelleşmeye başlıyor. Önümüzdeki 3 hafta boyunca hobiler, romantizm ve çocuklarla geçirilecek güzel zamanlar hayatı dolu dolu yaşamanızı sağlayacak.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved