Yukarı

16 Haziran: Günlük Burç Yorumları

Ay, Akrep burcunda olacak bu durum sizleri daha kıskanç, tutkulu yapıp, duygularınızı daha yoğun bir hale getirecek.

KOÇ

Ortaklaşa para konuları ve harcamalarınız devrede olacak. Bu alanlarda önemli değişimlerden kaçınmalı, başkalarından çok kendinizi düşünmemeye özen göstermelisiniz.

BOĞA
Özel yaşantınızda sevdiğiniz insana odaklanmakta zorlanabilirsiniz çünkü aklınız parasal konulara takılı olacak. Bu aralar sevdiğiniz kişinin sizi anlamadığını düşünüyorsunuz.

İKİZLER
Güne keyifle ve istekle başlayacaksınız. Çalışmak ve hizmet etmek ön plana çıkacak. Günlük rutin koşturmalarınız ve başkaları için uğraşılarınız bugün devrede olabilir.

YENGEÇ
Zorlanarak yaptığınız işler gün içinde yerini daha keyifli ve rahat ortamlara bırakacak. Yalnızlığa meyilli olduğunuz bu dönemde, kendinizi insanlardan soyutlamamaya özen gösterin.

ASLAN
Hızlı ve aktif geçen birkaç günün ardından bugün enerjinizi kendi özel hayatınıza yöneltmek isteyebilirsiniz. Ancak enerjinizi doğru yerlere kanalize etmekte zorlanabilirsiniz.

BAŞAK
Yakın çevreniz ya da iletişime dayalı konular hayatınızda her zamankinden fazla ön planda olabilir. Bu konuların sorumlulukları sizi düşüncelerinizde aşağıya çekebilir.

TERAZİ
Kendinize ve keyfinize yönelik davranışlarınız gün içinde maddi konuları ön plana çıkaracak. Özel yaşantınızda duygularınızı içsel olarak kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.

AKREP
Gününüz, kendi keyfinize yönelik iş ve oluşumlarla geçecek. Bugün, kendinizi sorumluluklarınızdan daha fazla seveceksiniz. Bu durum hayatınızdaki insana haksızlık gibi gelebilir.

YAY
Bugün, üzerinize bir uyuşukluk, mayışıklık hali gelebilir. Düşünceleriniz pek de net olmayacak. Aşk hayatınızda yaşanacak bazı gelişmeler planlarınızı değiştirebilir.

OĞLAK
Uzun zamandır ihmal ettiğiniz arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize vakit ayırabilirsiniz. Bugün, önemli bir davetin veya organizasyonun sorumlulukları üzerinizde olabilir.

KOVA
Göz önünde olacağınız ortamlarda bulunacaksınız. İş alanlarınızdaki sorumluluklarınız sizi insanlara karşı ciddi algılatabilir. İş konusunda bir yandan da şansınız açık olacak.

BALIK
Farklı ortamlar ve yerler ilginizi çekecek. İşlerinizi hallettikten sonra bazı gezilerde bulunabilirsiniz. Uzak yerlerde bulunan aile büyüklerinizin sorumlulukları sizi sıkıştırabilir.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved