Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
15 Şubat Günlük Burç Yorumları
Yukarı

15 Şubat Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Sevgili Koç, Merkür güneş kavuşumu burcun sonunda doğanlarını etkileyebilir. Gün içinde bazı üzüntülerin ve sıkıntıların olabilir ancak ayrıntılara takılmadan ve boş yere zaman kaybetmeden hemen harekete geçmelisin. İşinde başarılı olabilmen göstereceğin gayrete bağlı olacak. Güzel fikirlerin var. Bunlardan vazgeçmemelisin.

BOĞA

Sevgili Boğa, bugün Venüs’ün olumlu etkisini alıyorsun  iyi niyetle başladığın işlerin hepsinden olumlu sonuç alabilirsin. Karşılaşacağın engelleri aşmakta ısrarcı olabilirsen her şey düzene girecek. Seni sevdiği halde bunu belli etmeyen birinden iyilik göreceksin. Sevinçli bir haber alacaksın ve bu haber sana telefonla gelecek.

İKİZLER

Sevgili İkizler, Merkür’le Mars’ın ortaklığı kendinizi çok daha cesur ve girişimci hissedecek bilginin peşinden koşacaksınız. Ürkek ve çekingen hallerden eser kalmayacak. Eğitim  süreci devam ediyorsa kavrama gücünüz artacağı için başarıyı kazanabilirsiniz. Çeşitli anlaşmalar çeşitli konuşmalar yapılacak.

YENGEÇ

Sevgili Yengeç, bugün güzel bir gün olacak durumunda zannettiğin kadar endişe edilecek bir şey yok. Sen yengeç burcusun ve her şeyi karamsar gözle görmektesin. Biraz daha iyimser olmaya çalışmalısın. Kendini iyi hissetmek için alışverişe kapılabilirsin. Savurgan olmamalısın çok para harcama yarınını düşünmek durumundasın.

ASLAN

Sevgili Aslan, Mars’ın çevresiyle iletişimi iyi seninki de öyle. Fikir ve görüşlerini açıklamak için en uygun zaman bu zaman olabilir. Sürprizler ve yenilikler seni bekliyor. Kısa ama eğlenceli hafta sonu tatil programı yapabilirsin. Bu belkide duygusal bir yolculuk olabilir. Sevdiğin ama ayrı olduğun birine kavuşacaksın.

BAŞAK

Sevgili Başak, Ay’la Neptün’ün zıt konumundan olumsuz etkilenmektesin. Bu nedenle karamsarlaşmış olabilirsin. Gün içinde durumunu gözden geçiriyorsan asla kötümser olmamalısın. Zorlukların olsa bile her şeyin yoluna gireceğine inanmak durumundasın. Bir armağan alabilirsin eline zahmetsiz bir para bile geçebilir.

TERAZİ

Sevgili Terazi, Merkür kova burcuna geriledi ve Mars’la güneşle anlaşmaya vardı.Fırsatlar ayağınıza kadar gelecek ve siz de yatırımlarınızdan fayda elde edeceksiniz. Sevinçlerin yaşanacağı günlerdir bunlar. Bu sebeple konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Duygusal tepkiler vermekten sakınıp kendiniz gibi olmayı sürdürmelisiniz.

AKREP

Sevgili Akrep, şans kapınızı çalacak istediğiniz şeyi getirecek. Buna hazır olunuz ve istediğinizi elde ediniz. Bunların hepsi sizin ne istediğinizi bilmeniz ve bunu dile getirmenizle alakası var. Bunun için ilişkilerinizi kullanmalısın. Özellikle akşam saatlerinde neşeniz artacak ve keyifli eğlenceli toplantıya katılabilirsiniz.

YAY

Sevgili Yay, Ay başak burcuna gelince Neptün’ün karşısından geçecek  ve seni sert etkileyecek. Duygusal olaylar keyif kaçırabilir. Dedikodulara önem vermemelisin seni kıskanan bir arkadaşın işine sekte vurmaya çalışabilir. Hiç ummadığın anda duygusal hayatın düzelecek. Bekarsan evlenmeyle ilgili işlerin yoluna girecek. Toplumda saygınlığın artabilir.

OĞLAK

Sevgili Oğlak, Venüs’ün sevgi dolu bakışları altındasınız. Çevreyle uyum içinde olabilir ve arkadaş kardeş veya komşularla ilişkiler artabilir. Hayaller aleminde gezercesine keyif alabilirsiniz. Güne dinlenmiş ve dinamik başlayabilirsiniz. Spor yapmak için uygun zeminler oluşacak. Yeni başlayacağınız işte zaman geçirmeden hareket ediniz.

KOVA

Sevgili Kova, Merkür kova burcuna geriledi. Merkür’ün sizin için olumsuz haberleri olabilir. İletişimler zorlaşabilir. Haberlerden memnun olmayabilirsiniz. Haberler aksayabilir. Değişen duygular davranışlarınızı değiştirebilir. Sevgi arayışınız romantizmle son bulabilir. Cinsel dürtülerinizi kontrol edebilirsiniz. Bu konuda güçlü ve isteklisiniz.

BALIK

Sevgili Balık, Ay’la Neptün zıtlaşmakta. Sezgilerin çok güçlü öngörüşlerinde isabetlisin ama kararlarında her zaman aynı başarıyı gösteremiyor olabilirsin. Kendine güvenini kaybetmemelisin. Başkalarının etkisi altında kalman hoş olmuyor. Evine büyük bir eşya girebilir bu günlerde kısmetin bir açık bir kapalı.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort