Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
14 Mayıs: Günlük Burç Yorumları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

14 Mayıs: Günlük Burç Yorumları

Güneşli, güzel bu hafta sonunda gününüz nasıl geçecek? Yıldızınız sizin için neler söylüyor? Dilerseniz hemen burç yorumlarını okumaya başlayalım.

KOÇ
Bugün, bir işle uğraşacaksınız ve duygusal yönünüzü ortaya koymayı başaracaksınız. Zamanınızı ve enerjinizi boşa harcamamaya, net olmaya çalışın. Sizinle iş yapanlar kazançlı çıkabilir.

BOĞA
Eğlenceli yönlerinizle hareket etmek isterken, zamanınızı boşa harcamaya meyilli olabilirsiniz. Kendinizi önemseyip sevmeniz dış ortamlara dayalı işlerinizde size avantaj sağlayabilir.

İKİZLER
Ailenize ve evinize dair konular ön planda olacak. Geri planda durmak ve dinlenmek ihtiyacındasınız. Aşk hayatınızda tutkularınız ve sahiplenici, güçlü etkileriniz devrede olacak.

YENGEÇ
Aktif iletişiminizle yakın çevreniz sizin için önemli olacak. Akrabalarınızın ihtiyaçlarının peşinde koşturabilirsiniz. Bugün, önemli iş bağlantılarınızı sosyal çevrenizden sağlayacaksınız.

ASLAN
Maddi konular kafanızı kurcalayabilir. Hareketli ve enerjik bir dönemde olacağınız için aktif bir gün sizi bekliyor. Kuracağınız güçlü ilişkiler iş alanlarınızda sizi yukarılara taşıyabilir.

BAŞAK
İsteklerinizi gerçekleştirmek için harika bir gün olabilir. Eğlenceye dayalı işlerinizde şansınız yüksek olacak. Sizi besleyen birtakım konular, hayata tutkularınızla yaklaşmanıza neden olabilir.

TERAZİ
Duygusal anlamda ve güne adapte olma konusunda biraz zorluk yaşayabilirsiniz. Yine de her olaydan sizi memnun edecek bir sonuç çıkaracaksınız. Sevdiklerinize yaklaşımınız etkili olacak.

AKREP
Arkadaşlık ilişkileriniz yoğun ve güzel olacak. Özel hayatınızdaki gelişmeleri yakınlarınıza aktarmak için sabırsızlanabilirsiniz. Sevdiğiniz insana karşı yoğun ve etkili duygular içindesiniz.

YAY
Kendinizi göstereceğiniz ve ortaya koyacağınız aktif bir gün olabilir. İş yoğunluklarınızı kendi isteklerinize göre yönlendirebilirsiniz. Bugün, para kazanma arzunuz yüksek olacak.

OĞLAK
Uzak ortamlar ve farklı konular hayatınızın merkezinde olabilir. Kendinizi geliştireceğiniz her türlü konuya daha istekli yaklaşacaksınız. Aşkta sevdiğiniz insanı sahiplenme eğilimindesiniz.

KOVA
Ortaklaşa para alanlarınıza kanalize olabilirsiniz. Eşinizin veya sevdiğiniz insanın para durumuyla ilgili güzel gelişmeler sizi de umutlandırabilir. Aile hayatınızda ilişkileriniz güçleniyor.

BALIK
İkili ilişkilerinizin devrede olması, sevdiklerinizle beraber hareket etmenizi sağlayacak. Kısa vadeli planlara odaklanabilirsiniz. Yakın çevre ilişkileriniz güçlü ve etkili dostluklara dönüşebilir.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved