Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
14 Mart Günlük Burç Yorumları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

14 Mart Günlük Burç Yorumları

Ay, Boğa burcunda olduğu için yeni hobiler edineceksiniz, doğayla iç içe günlük aktivitelerde bulunabilirsiniz. Mutfakta çok sık bulunup değişik yemekler keşfedebilirsiniz.

KOÇ
Haftaya iletişiminiz hızlı başlarken bugün birçok konuda olumsuz ve negatif bir iletişim içinde olabilirsiniz. Bu etkileşim özel hayatınıza da yansıyabilir. Bu hafta duygularınızı iyi kontrol etmeniz gerekebilir.

BOĞA
Haftanıza varlıklarınızı ve sahip olduklarınızı gözden geçirerek başlayabilirsiniz. Parasal sorumluluklarınız önemli işlerinizde gözünüzde büyüyebilir. Maddi yönden güvende olmaya ihtiyacınız var.

İKİZLER
Beklentilerinize odaklanacağınız bu hafta başında, ortak iş yaptığınız kişilere veya partnerinize kolay tepkiler vermeye açıksınız. Bazı konuşmalarınızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Hayat sizi zorlayabilir.

YENGEÇ
Bugün iş hayatınızda vereceğiniz tepkiler sizi şaşırtabilir. İletişim içinde bulunduğunuz insanlara karşı tavırlarınız yüksek olabilir. İş sorumluluklarınız sizi olumsuz etkiliyor ve hayatı biraz gri görüyorsunuz.

ASLAN
Haftaya aktivite veya sosyal ortamlardaki işlerinizle başlayacaksınız. Sorumluluklarınız sizi parasal konularda olumsuz düşüncelere itebilir. Olayları gözünüzde büyütmeye ve abartmaya fazlasıyla meyillisiniz.

BAŞAK
Bu hafta kariyer hayatınızda insanlarla işbirliği yapmak kolay olmayabilir. Sevdiğiniz insanla bazı fikirleriniz uyuşmuyor ve anlaşmakta zorlanıyorsunuz. Hemen boşluğa düşmeyin.

TERAZİ
İş hayatındaki sorumluluklar yakın çevrenizdeki işlerinizi olumsuz etkileyebilir. Yakınlarınızdan birinin sağlık sorunları sizi üzüyor. Sinirlerinize hâkim olabilirseniz, değişik ortamlarda kafanız dağılabilir.

AKREP
Bu hafta başı ortak parasal konularda hem abartmaya, hem de bazı sorunlar yaşamaya meyillisiniz. Hayata keyifle yaklaşmak istiyorsunuz ama parasal sorumluluklarınız bunu yapmanıza izin vermiyor.

YAY
Bu hafta başı ortak hareket etmek ve karşı tarafa göre davranmak önemli olacak, fakat dengeyi sağlamakta zorlanabilirsiniz. Aile hayatınızdaki bazı konuşmaların sizi negatif düşüncelere çektiğini görebilirsiniz.

OĞLAK
İş ve hizmet hayatınızda güne adapte olmak, hızlı akan iş ajandanıza kanalize olmak kolay olmayabilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmazlıklara açık olun ve hayata negatif bir şekilde yaklaşmayın.

KOVA
Bazı parasal konuşmalar ve fikir alışverişleri canınızı sıkabilir. Hayata keyifle yaklaşmak isterken sosyal ortamlardaki sorumluluklarınızla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Gelecek sorumluluklarınız sizi zorlayabilir.

BALIK
Bu hafta evinize veya yuvanıza daha fazla ilgi göstermek isterken bazı işlerinizin üzerine eğilmek sizi sinirli kılabilir. Kafanızdaki bir sürü plan veya konuşmayı hayata geçirmenin zor olduğunu düşünebilirsiniz.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved