Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
13 Haziran: Günlük Burç Yorumları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

13 Haziran: Günlük Burç Yorumları

Merkür, İkizler burcunda olacak. Bazılarınız önemli iş görüşmelerine gidecek ve olumlu sonuçlar alacak, bazılarınız ise yaşanan sorunlara çözüm odaklı projeler sunacaklar.

KOÇ
Yakın çevre evinizde hareket etmeye başlayacak olan Merkür, pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat davranmanızı sağlayacak.

BOĞA
Zorlandığınız maddi konular üzerine kafa patlatabilir veya becerilerinizi ortaya koyarak sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Ticaretle uğraşanlar bu dönemden olumlu etkilenecekler.

İKİZLER
Merkür, 2 hafta boyunca sizin kişisel alanınızda dolaşmaya başlayacak. Önemli anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından, planlarınızı ve projelerinizi dillendirebilirsiniz.

YENGEÇ
Merkür kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor. Önemli planlarınız varsa önümüzdeki 2 hafta boyunca harekete geçmemelisiniz. Kendinizi dinlemeli ve olayları gözden geçirmelisiniz.

ASLAN
2 hafta boyunca, Merkür sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde ilerleyecek. Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi sergileyeceksiniz.

BAŞAK
Kariyer evinizde ilerlemeye başlayan Merkür, bu alandaki görüşmelerinizi hızlandıracak. İş alanınızda kendinizi rahat ifade edecek, sorunlar karşısında hiç zorlanmadan çözümler bulacaksınız.

TERAZİ
Medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret ve hukuk alanlarınızda ilerlemeye başlayan Merkür, bu alanlardaki iletişiminizi hızlandıracak. Önemli iş görüşmeleri gündeme gelebilir.

AKREP
Ortaklaşa para konularında kafanız çözüme yönelik çalışacak. Kredi almak, banka işlerinizi halletmek, sigorta veya vergi konularınızı gözden geçirmek için uygun bir süreç içinde olacaksınız.

YAY
Merkür, ilişkilerinizde ve özel yaşamınızda iletişiminizin 2 hafta boyunca aktif olacağının altını çiziyor. Problemleriniz varsa, bu dönemde çözüm bulmak üzere harekete geçebilirsiniz.

OĞLAK
Önümüzdeki 2 hafta boyunca iş ve hizmet alanlarınızdaki görüşmeleriniz hızlanacak. İş konusundaki becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Sağlığınızı gözden geçirmek için uygun bir süreç olacak.

KOVA
Aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınız varsa zorlanmadan çözüm bulabilirsiniz. 2 hafta boyunca sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde kendinizi ortaya koyacaksınız.

BALIK
Evinizle ilgili konularda çözümsel yaklaşımlar sergileyeceksiniz. Aile büyüklerinizle iletişiminiz hızlanacak. Emlak alım, satım veya kiralama gibi işlemlerinizi hayata geçirecek ortamlar oluşacak.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved