Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
13 Mayıs: Günlük Burç Yorumları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

13 Mayıs: Günlük Burç Yorumları

Merkür, Venüsle birleşecek bu da özel konuşmalar, romantizm, özel hayatta yeni tanışmalar gibi durumlar yaşayabileceksiniz demektir. Planlarınızı gerçekleştirme fırsatları yakalayacaksınız.

KOÇ
İş ilişkileriniz ve bu konuda alacağınız destekler sizi uçurabilir. Güçlü insanların maddi konularda arkanızda olacağını göreceksiniz. Uzun vadeli ve güçlü işbirlikleri ortaya çıkabilir.

BOĞA
Medya sektöründe çalışıyorsanız önemli konuşmalar ve güçlü destekler devreye girebilir. Uzaklardan alacağınız bir teklif ya da yapacağınız bir görüşme kararlarınızı destekliyor.

İKİZLER
Gizli saklı ilişkilere meyillisiniz. Yapacağınız konuşmalarda her şeyin daha iyi olabileceğini düşünerek adımlar atmak isteyebilirsiniz. Yine de bu süreçte beklemek faydalı olabilir.

YENGEÇ
Daha önceden konuşulmuş işler devrede olabilir. Ortaklaşa işlerinizde yapacağınız konuşmalar sizi önemli noktalara taşıyabilir. Partnerinizden çok güzel destekleriniz olacak.

ASLAN
İnsanlar size beğenilerini sunabilir. Onların hoşuna gideceksiniz çünkü doğru zamanda doğru şeyleri söyleyeceksiniz. Kariyerinizde ilişkilerinizi etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.

BAŞAK
Bugün, sanatsal işlerinizde gücünüzü etkili bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. İş anlaşmalarınızı ve görüşmelerinizi rahatça yapabilirsiniz. Arkadaş gruplarınızdan güzel destekleriniz olabilir.

TERAZİ
Sevdiğiniz insanla konuşmalarınız artacak. Bu konuşmalar parasal konularda güzel gelişmeleri de beraberinde getirecek. Aile hayatınızdaki fikirlerinizi rahatça uygulayabilirsiniz.

AKREP
Sevdiğinizle birbirinize karşı ağzınızdan bal damlayacak. İletişimsel sorunlarınıza anlayışlı bir şekilde yaklaşacaksınız. Ortaklaşa adım atılacak işlerde şans sizden yana olacak.

YAY
Bugün, iş hayatınızda beraber çalıştığınız insanlarla aranızdaki bazı anlaşmazlıkları gidermeniz çok kolay olabilir. Maddi konularda güzel konuşmalar içine girebilirsiniz.

OĞLAK
Bulunacağız çevrelerde ağzınızdan bal damlayacak. Daha önceden konuşulmuş konular tatlıya bağlanacak. İş hayatınızda nasıl davranmanız gerektiğini çok iyi biliyorsunuz.

KOVA
Ailenizde sıkıntı yaşadığınız büyüklerinizle aranızı düzeltebilirsiniz. Ağzınızdan bal damlıyor. Sevdiklerinizle bir arada olacak, onları evinizde ağırlamaktan keyif duyacaksınız.

BALIK
İletişimsel konularda aklınızla duygularınız bir çalışabilir. Akrabalarınızla konuşmaktan, duygularınızı dile getirmekten keyif alacaksınız. Arkadaşlarınızdan destek göreceksiniz.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved