Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
12 Şubat Günlük Burç Yorumları
Yukarı

12 Şubat Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Sevgili Koç, bugün Ay Mars’la sert açı oluşturmakta. Duygularınızda özgürsünüz ancak egonuzu kontrol etmelisiniz. Sosyal yaşamdaki adaletsizlikler için girişimleriniz olabilir yada bu konuda çalışmalara katılabilirsiniz kırıcı olmadan duygularınızı düşüncelerinizi açıklamalısınız. Bu biçimde hayallerinizin bir kısmını gerçekleştirebilirsiniz.

BOĞA

Sizi yanlış yönlendiren veya size yanlış yaptığını hissettiğiniz kişilerle karşılaşabilirsiniz, ama bu kişiler size bilerek yanlış yapmıyorlar aslında. Günlük burç yorumları Birbirinizi iyi tanımadığınız için, hayata farklı bakıyorsunuz ve kişilik farklılıklarınız var o kadar. Yakalayacağınız bazı fırsatlar ya da olanaklar oldukça parlak görünüyor. Yeni fikirleriniz var veya romantik planlar söz konusu olabilir. Kendinizde yapacağınız değişikliklerle dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle saatlerine kadar yavaş hareket edebiliriz veya ne yöne gideceğimize karar vermekte zorlanabiliriz. Kararsızlıklar ya da isteksizlik ön planda olabilir. Öğle saatlerinden itibaren ise, aktif ve enerjik bir gün de olacağız. Gün içerisinde ekip çalışmaları veya grup aktiviteleri yerine yalnız başımıza hareket etmeyi seçmemiz daha faydalı olabilir. Dün uzun uzun yazdığımız özel ilişkilerimizi veya önemli işlerimizi veya görüşmelerimizi destekleyen etkiler de devam ediyor.

İKİZLER

Sevgili İkizler, Uranüs’ün yenilikleri heyecan getirebilir. Bugün diğerlerine göre daha aktif olacağınız bir gün olacaktır. Keyifli olmalısınız. Sizi eğlendirecek ve mutlu edecek ortamlarda olun ki enerjiniz artsın. Eğlenceye kendinizi fazla kaptırmanız da mümkün. Alışverişin dozajını şaşırabilir gereğinden fazla harcamalar yapabilirsiniz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeç, burcun son günlerinde doğduysan bugün hem hareketli hem de durağan olmayı becerebilir misin? Mars sabırsız yaparken Satürn de sabırlı olmanı söyleyecek. Sezgileriniz oldukça güçlü. İç sesinize kulak verin onlar bugün sizin için birçok karmaşayı çözmenin yollarını gösterebilir. Rüyalarınızı da takip etmelisiniz.

ASLAN

Sevgili Aslan, bugün sizi sabırlı olmaya çağırıyoruz. Sizden beklenmeyen davranışlar içinde olabilirsiniz. Farklı düşünceler içine girebilirsiniz. Araya soğukluk girebilir ayrılıklar yaşanabilir. Sorunları olan yakınlarınızın bozulan ilişkileri sizi üzebilir. Kontrol edemediğiniz yönetemediğiniz dostlarınızla aranıza mesafeler girebilir.

BAŞAK Sevgili Başak, Satürn sabırlı yapacak sizi. Ciddi konularla ilgilenme plan program yapma zamanındasınız. Konuşmalarınızla ilgi çekebilirsiniz. Haberleşmeler açısından yoğun bir gün. Uzak yada yakın akrabalarınızdan alacağınız güzel haberler yüzünüzü güldürecektir. Yaşamınızdaki belirsizlik  karşılıklı konuşmalarla çözüme kavuşacak.

TERAZİ

Sevgili Terazi, Marsın terazi burcunda hareket etmekte. Kendiniz güçlü hissedeceksiniz. Duygularınızda değişimler olabilir. Bugün her şeyden herkesten çok daha değerli olduğunuz hissiyatındasınız. Siz böyle mutlusunuz ama bazen de mütevazi olmanız yararınıza olacaktır. Sanatın yaratıcı yönüyle ilgilenenlerin çalışıp üretebilecekleri bir zaman.

AKREP

Sevgili Akrep, Satürn burcunda olsa da duygularınızda ve davranışlarınızda bağımsız olacaksınız. Birçok şeyi dramatize ederek güzellikleri oluşturmanız mümkün. Açık ve yüreklisiniz. Vicdanlısınız. Sosyal yaşamda olan her şey sizi fazla etkileyebilir oradaki çarpıklıkların dengelenmesi ve düzeltilmesi için çalışmalara katılabilirsiniz.

YAY

Sevgili Yay, bugün Mars’ın itici can ve cesaret veren gücünü arkanızda hissedeceksiniz. Sağlığınız yerinde kendinizi enerjik hissediyorsunuz. Yapamayacağınız hiçbir şey  yok. Hal böyle olunca da keyfiniz yerinde. Fırsatlarınız da artıyor. Her şey sizin için daha güzel olacak. Keyfinizi hiçbir şeyin kaçırmasına izin vermeyin.

OĞLAK

Sevgili Oğlak,  kolay kolay tepki vermezsiniz.ama bugünlerde yaşadıklarınız sizi kızgın bir yanardağın lav püskürtmesi gibi harekete geçirebilir. Ama bunu yaparsanız sizin için sonuçları çokta iyi olmayabilir. Keskin sirke küpüne zarar verir. Her şeyi değiştirmek isteyebilirsiniz. Yeni bir yaşam şekli hayalleri içinde olmanız olası.

KOVA

Sevgili Kova, aslı astarı olmayan sözlerin doğruluğuna inanamazsınız. Siz akıllı biri olduğunuz halde kelimelerin sizi bu denli aldatması şaşırtıcı. Konuşmalarda bağlayıcı olmamaya çalışın. Haberlerin doğruluğunu araştırın çok fazla da konuşmayın. Tartışmalı ortamlardan uzak durun. Rekabete girmeyin ve kimseyle yarışmayın.

BALIK

Sevgili Balık, sosyal yaşamda ki çarpıklığın dengeye gelmesi amacıyla çalışmalara katılabilirsiniz. Duygusal kararlar alabilirsiniz sezgilerinizle hareket edebilirsiniz. Zihinsel yorgunluğun içindesiniz.  Aklı ve duyguyu dengede tutmak gerekiyorken siz hep duygusal oldunuz sanatla yoğun ilginiz sizi güçlü kılacaktır.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort