Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
12 Mayıs: Günlük Burç Yorumları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

12 Mayıs: Günlük Burç Yorumları

Ay, Aslan burcunda olacak. Sağlıkla ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Özellikle dolaşım yollarında sorunlar ortaya çıkabilir. Bol sıvı ve lifli gıdalar tüketmenizde fayda var.

KOÇ

Aşkı içinizde hissetmek, hayata eğlenceli taraflarından yaklaşmak ve sanatsal işlerinizle uğraşmak için keyifli bir gün. Parasal konulara olumsuz bakarken yakın çevrenizle iyi anlaşacaksınız.

BOĞA

Bugün, ailevi bağlantılarınız devreye girebilir. Aile ortamlarında bulunmak veya evinizde dinlenmek isteyebilirsiniz. Özel hayatınızda zorlanırken, kendinize para harcayacaksınız.

İKİZLER

Yakın çevrenizdeki insanlarla iletişiminizi ve bağlantılarınızı hızlandıracaksı- nız. Satışa ve reklama dayalı işlerinizde hızlı davranmak veya mevcut ilişkilerinizi güçlendirmek işinize yarayabilir.

YENGEÇ

Maddi konulara odaklanmak, sahip olduğunuz her şeyi gözden geçirmek ve kendinizi güvende hissetmek öne çıkabilir. Bu alanlarda hızlanabilir ve harcamalarınızı artırabilirsiniz

ASLAN

Oldukça hareketli ve kıpır kıpır birkaç gün sizi bekliyor. Kendi isteklerinize odaklanacak, gezecek, dolaşacak ve bu süreçte şartları kendi lehinize çevirmek için çok uğraşmayacaksınız.

BAŞAK

Bugün, isteksizliğiniz yoğun olabilir. İşler bu kadar hızlıyken, sizin isteksiz olmanız dış ortamlarda sinirli ve agresif tavırlara neden olabilir. Yakın çevrenizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz.

TERAZİ

Sosyal çevrenizdeki insanlarla paylaşımlarınız artıyor. Arkadaşlarınızla veya yeni çevrelerle bir araya gelecek, konuşmalarınızı hızlandıracaksınız. Bugün şansınız çok yüksek olacak.

AKREP

Ortaklaşa iş yapıyorsanız bazı zorlanmalar oluşabilir. Bu durum, iş yaptığınız insanların inatçılığından kaynaklanabilir. Siz kendinize odaklanın ve karşınıza çıkacak fırsatları mutlaka değerlendirin.

YAY

Bugün yabancı ortaklı işler, seyahat veya eğitim alanlarınıza odaklanabilirsiniz. Az tanıdığınız insanlarla geçireceğiniz vakit daha fazla olabilir. Beklenmedik olaylar sizi çok etkiliyor.

OĞLAK

Ortaklaşa para konularına, ödemelerinize ve banka işlemlerinize odaklanabilirsiniz. Parasal konular öne çıkabilir. Bugün, etrafınızda gizemli ve değiştirici konu ve olaylar cereyan edecek.

KOVA

Ortaklaşa yapılacak işler veya sevdiğiniz insanla yapacağınız eğlenceli planlar devrede olabilir. İş alanlarınızdaki sorumluluklarınız enerjinizi aşağıya çekse bile keyfinizi bozmamalısınız.

BALIK

Yapılması gereken işleriniz ve günlük koşturmalarınız devrede olacak. Hızlı birkaç gün geçirebilirsiniz. Aile hayatı- nızda huzurunuz yüksek olurken, dış ortamlarda biraz zorlanabilirsiniz.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved