Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
11 Mart Günlük Burç Yorumları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

11 Mart Günlük Burç Yorumları

Bugün Neptün ve Merkür biraraya geliyor bu da duygusallığınızın artacağı ve hayalperest bir hale bürüneceğiniz anlamına geliyor.

KOÇ
Bilinçaltınızda bazı gerçeklikleri kendinize göre yorumlamanız söz konusu olabilir. Gerçeklerden kaçmanız bir işinize yaramaz, bilakis öfke gibi duygularınızı daha fazla tetikleyebilir.

BOĞA
Bugün kendinizi oldukça şanslı ve mutlu hissedeceksiniz. Yalnız çevrenizin ve arkadaşlarınızın işleriniz konusunda sizi yönlendirmesine mümkün olduğunca izin vermemeye çalışın.

İKİZLER
Bugün iletişiminizde alıngan olmaya yatkınsınız. Yanlış anlaşılmalar sorunlara neden olabilir. Aynı zamanda gereksiz yere üstlendiğiniz fedakârlıklarınız bu tarihte fazla olabilir.

YENGEÇ
Bugün önemli bir görüşmeniz varsa dikkatli olmalısınız. Şartlar sizi yanıltabilir veya gerçekçi olmayabilir. Ya da siz bu işi çok istediğiniz için aslında kendinizi kandırmaya yatkın olabilirsiniz.

ASLAN
Ortak yapacağınız bir ödeme veya para meselesi sizi yanıltmasın. Partneriniz bazı parasal konuları sizin üzerinize yığmaya kalkabilir. Bu dönemde partnerinizi başkalarına karşı uyarın.

BAŞAK
Özel hayatınızda partnerinize karşı yaklaşımınız sevgi dolu olabilir. Sorunlarınızı görmezden gelmeye çalışabilirsiniz. Unutmayın, herkesi kandırabilirsiniz ama kendinizi asla!

TERAZİ
Bugün hızlı bir iletişim trafiğine hazırlıklı olun. İş görüşmelerinizde kendinizi kandırmayın ve koşulların gerçeği ne kadar yansıttığına iyi bakın. Yoksa bir sürü işle baş başa kalabilirsiniz.

AKREP
Bugün romantizm gözlerinizi perdelemesin, özel hayatınızda gereksiz fedakârlıklardan da kaçının. Sizi seven, gerçek halinizle sevmeli ve siz de karşı tarafı olduğu gibi kabullenmelisiniz.

YAY
Bugün ailenizle konuşurken olayları anlatış biçiminiz gerçekçi olmayacak. Bir yandan da onlara karşı aşırı yardımsever olabilirsiniz. Gerçeklikten uzaklaşmadan yolunuzda ilerleyin.

OĞLAK
Yakın çevrenizle konuşmalarınızda, iletişime, satışa dayalı işlerinizde biraz hayalci ve geçiştirmeye yatkın etkilere dikkat edin. Bu tarihte bir evrak veya sözleşme imzalamayın.

KOVA
Bugün parasal konularda gözünüzü dört açın. Yanılma ihtimalinize karşı anlaşmalardan kaçının ve büyük alışverişler yapmayın. Karşınıza gelecek bir teklif varsa gerçekçi olun.

BALIK
Bugün kendinizi ifade ederken veya anlatırken yanlış yönlendirmelere ve eksik ifadelere dikkat edin. Kafanız çok karışık ve hayatınızın yönünü bilmiyor olabilirsiniz.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved