to top

11 Haziran: Günlük Burç Yorumları

Bu güzel Cumartesi gününde yıldızınız size neler söylüyor? Güne Burcu’nuzun yorumunu okuyarak başlayabilirsiniz. İşte, 11 Haziran günlük burç yorumlarınız.

Koç 
21 Mart – 19 Nisan
İstekleriniz artıyor. Elle tutulur hedefler koymanız sizin için daha iyi olabilir. Sağlık sorununuz varsa bu ay kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Maddi gelişmeler olumlu, işleriniz yavaş yavaş ama düzgün şekilde ilerliyor.

Boğa 
20 Nisan – 20 Mayıs
Biraz sıkıntılı anlara hazır olmalısınız bugün. Mümkün olduğunca kendinize karşı toleranslı olmaya ve kasılmamaya gayret etmelisiniz. Maddi konulardan mümkün olduğunca uzak durmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. 
Birlikte olduğunuz insanı bugün görmemeyi tercih etmelisiniz. Oldukça gergin ve sıkıntılı olduğunuz için ilişkinize zarar verme ve onu incitme ihtimaliniz daha fazla.

İkizler 
21 Mayıs – 21 Haziran
Ailevi konulardaki hassasiyetiniz işinizi zorlaştırıyor. Kimi zaman biraz daha esnek olmanız gerektiğini aslında siz de biliyorsunuz ama, endişeli yapınız bu mantıklı gereksinimi yerine getirmenizde engel yaratıyor. Biraz daha çaba harcamalısınız. 
Duygusal bağlantınızda güven arayışınızın yoğunluğu, kendinizi ve duygularınızı tam olarak ortaya koymanızda ve yansıtmanızda en büyük engeliniz. Oysa ki birlikte olduğunuz insan bunu fazlasıyla hakediyor.

Yengeç 
22 Haziran – 22 Temmuz
Bu günlerde oldukça ihtiraslı bir davranış biçimi sergiliyorsunuz. Kendinize olan güveninizin tam olması da bu durumu körüklüyor. Ancak bu tarzınız bazı insanların negatif etkilenmesine de yol açabilir. 
Bu aralarda cinsel ve duygusal olarak son derece yoğun hisleriniz var. Ancak bunları hangi hedefe yönlendireceğiniz konusunda hala kararsızsınız.

Aslan 
23 Temmuz – 22 Ağustos
Yakınlarınızın maddi problemlerini, sıkıntılarını öğrenmek sizi çok üzebilir. Muhakkak yardımcı olmalısınız. Ama onları suçlamamaya da gayret etmelisiniz. Herkesin sizin kadar tutumlu ve hazırlıklı olmasını bekleyemezsiniz. 
Kendinizi bugün yalnız hissetmeniz söz konusu. İçinizdeki soğukluğu giderebilmek için belki de gerçek duygularınızı gözden geçirmeniz gerekebilir.

Başak 
23 Ağustos – 22 Eylül
Eğitime, yeni bir şeyler öğrenmeye verdiğiniz önem, gerek iş yaşamınızda gerekse, özel yaşantınızda kendinizi her an tazeleyebilmenize olanak tanıyor. Ama bu düşüncelerinizi diğer insanlara empoze etmekten vazgeçmelisiniz. 
Sevgilinizle geçen günlerde etmiş olduğunuz büyük bir kavga bugün tekrar gündeme gelecek ve partnerinizle aranızdaki iletişim sorununun farkına bugün daha iyi varabileceksiniz.

Terazi 
23 Eylül – 22 Ekim
Maddi durumunuzu haftanın bu son gününde bir gözden geçirmeli ve kendinize ödemeler programı çıkartmalısınız. Aksi takdirde gelecek ay sorun yaşayabilirsiniz. 
Neden partnerinizle birlikte olmak zorunda hissediyorsunuz kendinizi? Size baskı yapmıyor ki.

Akrep 
23 Ekim – 21 Kasım
Günlük sıradan olaylara ve neşeli uğraşlara yönelerek kendinizi duygusal yönden motive etmeye çalışmalısınız. Böylece ruh halinizdeki dalgalanmaları kontrol edebilirsiniz. 
İlişkinizde her zaman eleştiren taraf olmaktan sıkılmadınız mı hala? Belki eleştirilerinizi yapıcı amaçlarla ortaya koyuyorsunuz ama, huzursuzluk kaynağı oluyor.

Yay 
22 Kasım – 21 Aralık
Eskiden yaşanmış bir hadisenin tekrardan gündeminizde olması söz konusu olabilir. Pişmanlık hissetseniz bile, en azından bu deneyimden ders çıkartmaya bakmalı ve aynı hataları tekrarlamamak konusunda dikkatli olmalısınız. 
Sevdiğiniz kişiye hissettiğiniz kızgınlığı dile getirmeniz gerekli. Bu defa gerçekten siz haklısınız, böyle davranmasını hiç haketmediniz.

Oğlak 
22 Aralık – 19 Ocak
Yeni bir dönem başlarken hissettiğiniz pozitivite sizi başarıya doğru götürecek. Olumlu düşünceleriniz ve ilişkileriniz, hayatınızda parlak günlerin hakim olmasını ve sizin de doğal olarak mutlu ve huzurlu bir ruh haline kavuşmanızı sağlayacak. 
Sevgilinizle planlarınız hakkında konuşmaktan kaçınmamalısınız. Konuştuktan sonra benzer fikirlere sahip olduğunuzu ve ideallerinizi gerçekleştirmek için birbirinize çok yardımcı olabileceğinizi göreceksiniz.

Kova 
20 Ocak – 18 Şubat
Hayatınızda yeni bir devre başlarken, kariyer hedeflerinizi de gözden geçirmek ve plan yapmak için zaman ayırmalısınız. Kendinize, amaçlarınıza ve yeteneklerinize gerçekçi yaklaşımlarla bakmalısınız. 
Sevdiğiniz insanın yaşadığı ailevi sorunlar, ister istemez sizinle olan ilişkisini de etkiliyor. Eğer buna tahammül edemeyecekseniz, ilişkiyi de fazla uzatmamalısınız.

Balık 
19 Şubat – 20 Mart
Günlük rutin işlerinizin arasında bir arkadaşınızın hukuki bazı sorunları ile uğraşmak zorunda kalacaksınız. Bir başkasının yanlışını düzeltmek size ters gelse bile, dostunuza verdiğiniz değer prensiplerinizi esnetecek. 
İlişkinizin kalıcılığını sağlayabilmek için düşünsel boyutta da ortak noktalar geliştirmeye çalışmalısınız.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.