Yukarı

10 Şubat Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Bu hafta sizi sakin günler bekliyor. Ancak hafta başında Ay’ın Yengeç Burcu’ndan geçiyor olması bazı sorunlara da işaret etmekte. Burcun ortalarında doğanlar, salı ve çarşamba günü sizin için dikkat edilmesi gereken günler olacak. Duygularınızı kontrol altına almalı, ani reaksiyonlar vermemeli, her şeyi göze alarak her ne olursa olsun düşüncesiyle hareket etmemelisiniz. Mars’ın verdiği coşku ve heyecanla olayları gerilimle karşılamanız mümkün. Burada dikkatli olunuz. Ev içi sorunlar, geçmişten gelen problemler büyüklerle zıtlaşma veya beklenilmeyen bir masraf keyfini kaçırabilir. Perşembe günü bütün bunların hepsi geçip gitmiş olacak ve haftayı huzur içinde tamamlayacaksınız.

BOĞA

Keyifli eğlenceli geçen pazar gününden sonra pazartesi günü akşam saatlerinde karamsarlık, kaygı ve kuşku çemberi içinde kalabilirsin. Güvendiğin kişilerin tavsiyelerine ihtiyacın olabilir. İş konusunda aniden gelişen ve keyfini kaçıracak bir problem aklını meşgul edebilir. Kısa sürecek bu sorunu abartmayınız. Biraz fazla mesai yaparsanız sorun çözümlenme yoluna girecektir. Beklenilmeyen olaylar programınızı bozabilir, buna reaksiyon vermek yerine yeni bir program yaparsanız, her an her şeyin değişebileceğini kabullenebilseniz ne güzel olacak. Cuma gününe kadar sorunu çözemezseniz duygusal yaşamınıza olumsuz yansımaları olabilir. Gurur meselesi haline getirmeden istemediğiniz yürütemediğiniz ilişkilerinizi tekrar gözden geçirmelisiniz. Hafta sonunda keder hüzün kalmayacak güzellikler ve sanat etrafını saracak.

İKİZLER

Bu hafta mükemmel güzel etkiler altındasınız. Özellikle hafta ortasında son derece aktif bir hayatınız olacak. Yerinde durmayan hareketli İkizler Burcu’sunuz. Özellikle burcun son günlerinde doğduysanız zeka hızınıza kimseler yetişemez. İletişim kurmakta üstünüze yok. Sözlerinizle çevrenizdekileri kendinize hayran bırakabilirsiniz. Cumartesi günü sizi akıl küpü yapmak için büyük akılla küçük akıl kolkola vermişler. Cumartesi öğleden sonrasında huzuru ve mutluluğu elde etmek için aşırı para sarfıyatından sıyrılmanızda fayda var. Hayalle gerçekleri net ayırmalı ve acı da olsa yapmanız gerekenleri ihmal etmeyiniz. Genel olarak güzel günleriniz olduğuna göre iş gününü iyi değerlendirmelisiniz.

YENGEÇ

Bu hafta başında ay yengeç burcunda olacak ve seni önce olumlu, sonra da olumsuz etkileyebilir. Pazartesi günü hayalini kurduğun kişiyle iletişim kurma, tanışma, anlaşma fırsatını yakalayabilirsin. Aile içindeki sorunların, bireyler arasındaki kopuklukların hepsi geride kalabilir. Aileye yeni fertler katılabilir. Aile büyüme potansiyali içermekte. Salı ve çarşamba günü ikili ilişkilerde sorun yaşanabilir. Bugünlerde duygularınız gibi günleriniz de karışık. Gülerken kızabilir, sinirliyken sevinebilirsin. Ay sizin yönetici planetiniz ve siz duygusal tipisiniz. Cuma gününde beklentilerini ya yüksek tutma, ya da hiç beklentin olmasın. Sürprizler canını sıkabilir. Yeni bir işe başlamak yerine yarım kalmış işlerini tamamlamakta fayda var. Akşam saatlerinde eleştirilerden ve tartışmalardan keyfiniz kaçabilir.

ASLAN

Hafta başında Ay, Yengeç Burcu’nda olacak ve bu durum da sizi fazla etkilemiyor. Ancak Güneş’in Kova Burcu’ndan Satürn’e yaptıgı sert açı sizi donuklaştırabilir. Parlayan, etrafına ışık saçan Güneş’in önünden bulutlar geçiyor. Biz, Aslan Burcu’nun sıcacık duygularından mahrum kalıyoruz. İş günü olması itibariyle gün aşırı iş yükü getirebilir. Bu stres yaratabilir ve anlaşma zorluğu çekebilirsiniz, üzerinizde baskı hisstmeniz mümkün. Bu durumdan sıyrılmak için spor yapabilir, doğada yürüyüşlere katılabilirsiniz. Hafta bitmeden Ay, Aslan Burcu’na geçince özellikle 14 Şubat’ta dolunay burcunuzda oluşacak ve siz bundan en çok etkilenen kişi olacaksınız. Özellikle burcun son dekanında doğduysanız duygularınızda soğukluk, bıkkınlık oluşabilir. Sevilenle aranıza mesafeler girebilir. İşler nasılsa yoluna girer ve siz rahata kavuşursunuz. O sebeple kederlenmemelisiniz.

BAŞAK

Sevgili Başak, pazartesi günü Neptün’ün duygularını ve zihnini bulandırdığını bilmelisin. Hissettiklerini dikkate alıp da moralini bozma, gün içinde yaşayacakların seni mutsuz kılabilir ama bu anlık bir durum, bir sonraki gün böyle düşünmeyeceksin. Yanılmalar hayal kırıklığı gibi duyguların bu güne sıkışmış gibi sonraki günlerde her şey istediğin doğrultuda ilerleyecek. Ta ki cumartesi gününe kadar. Hafta boyunca ciddi iş planları yapacak, kendini daha güçlü hissedeceksin. Çalışmalarının karşılığını alırken aradığın güveni ve sevgiyide kazanabilirsin. Cumartesi günü Ay’ın Başak Burcu’na geçişiyle düşüncelerinde dalgalanmalar olabilir. Bir şey tam elde ettim dediğin zamanda elinden kayıp gidebilir. Dikkatli olmanda fayda var.

TERAZİ

Haftanın ilk yarısında keyifsiz zamanların olabilir. Ay’ın Yengeç Burcu’ndan her geçişinde değişime zorlandığını ve bununla ilgili olayların önem kazandığını sen de hissetmiş olmalısın. Bazı olumsuz gelişmeler olabilir ama sen gayreti ve iyi niyetini bırakmamalısın. İlişkilerini, aile bireyleriyle iletişimini korumalı, arkadaşlarınla ilgilenmeyi sürdürmelisin. Yardımına ihtiyacı olanları geri çevirmemelisin. Çarşamba gününden sonrasında sorunlar ortadan kalkar ve güneş senin için parlar, kendini iyi hissedersin. Merkür’ün Güneş’in ve Mars’ın seni sevdiğini düşüneceksin. Aklın mükemmel çalışıyor, güzel konuşuyorsun ve keyifli, verimli anlaşmalar yapıyorsun. İçinde olmadık heyecanlar, istekler, arzular uyanabilir ve bunları cesaretle uygulamaya koyabilirsin.

AKREP

Sevgili Akrep, bu haftaya dost burcun Yengeç’teki ayın senin için verdiği güzel etkilerle başlıyorsun. O nedenle hafta başında işlerine kolaylıkla adapte olabilirsin. Merkür’ün Balık Burcu’ndaki Neptün’le kavuşumu duygusal hafızanı da harekete geçirecektir. Hiç bir olayı unutmayacak, resmi aynen hafızaya kaydedebileceksin. Pazartesi günü akşam saatlerinde yaşlı kişilerle fikir ayrılıkları yaşayabilirsin, nazik olmalısın. Cuma günü Aslan Burcu’nun son dekanında dolunay olacak ve seni de etkileyecek. Duyguların kontrol sınırlarını zorlayabilir. Kıskançlık kıskacından kendini kurtarmakta zorlanabilirsin. İçini kemiren duyguları yenmelisin. Enerjini spor yapmak için kullanmalısın.

YAY

Bu haftanın en şanslı burcu Yay Burcu olabilir. Çalışma gününde bile eğlence havasından kurtulmakta zorlanabilirsin. Sosyal yaşamında hareketlilik, ikili ilişkilerde canlanma var. Ancak güzel başlayan bu haftayı çalışmalarına yoğunlaşarak değerlendirmeye çalışmalısın. Çarşamba günü Mars’ın gücünü hissedeceksin. Kimse üzerinde baskı kurmamalısın. Perşembe günü Ay, Aslan Burcu’na geçmiş olacak, duygular ve düşüncelerde süprizler yenilikler ve değişimler olabilir. Cumartesi günü eleştirilebilirsin ve bu hiç hoşuna gitmeyebilir. Çalışma arkadaşlarınla anlaşma zorluğu çekebilirsin. Yorgunluğunu hafta sonu spor yaparak atlatmaya çalışmalısın.

OĞLAK

Haftanın ilk bir-iki günü güzel projeler üretebilir, sanatsal çalışmalarda bulunabilir, keyifli konuşmalar yaparak sevgi çemberini büyütebilirsin. Ay’ın Yengeç Burcu’ndan geçişi senin hiç işine yaramıyor. Yaşamak istemediğin olayların içinde olabilir, bunu değiştirecek güce de sahip olmadığını düşünebilirsin. Ayrılık rüzgarları esiyor, bu fırtınanın içine girersen sen de bundan payına düşeni alırsın. O nedenle dışında kalmaya çalışmalısın. Olayları anlayışla karşılamalı ve hoşgörü göstermelisin. Burcun ilk günlerinde doğanlar iş başarısı elde edebilirler, iş toplantılarından beklediklerinin üstünde verim alabilirler. Haftanın ikinci yarısında gerilim bitecek üstündeki baskı da kalkacak.

KOVA

Duygularınızı kontrol etmeniz ve sonradan pişman olacağınız adımlar atmaktan veya tepkiler vermekten kaçınmanız gereken günlerdesiniz. Atacağınız yanlış adımlar veya alacağınız yanlış kararlar nedeniyle yanlış bir yöne ilerleyebilirsiniz. Değişiklikler yapılması gerekiyorsa geçerli nedenleriniz olmasına özellikle dikkat etmelisiniz. Sakarlıklara ve tartışmalara açık günler. İlerlemeden önce mantıklı düşünmeniz gerekiyor. Daha anlayışlı ve düşünceli davranmanız gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Birbirimizi tanımak, anlamak ve empati yapmak da zorlanmayacağımız bir gündeyiz. Özverili ve yardımsever tavırlarımızla dikkat çekebiliriz. Yeni şeyler öğrenmek isteyeceğimiz, entelektüel aktivitelere açık, bilgi arttırıcı ve keşif niteliğinde fikirlerle dolu, teknolojiye merakımızın da arttığı günlerdeyiz. Geleceğe dönük yeni adımlar atmak isteyebiliriz, ancak zamanımızı bu alana kaydırmadan önce sonuçlarını en iyi şekilde düşünmemiz gerekiyor. Zira, atacağımız adımlar, gerçek yolumuzdan çıkmamız anlamına gelebilir. Hayatı veya gelişmeleri olduğu şekliyle değil olmasını istediğimiz gibi algılayabiliriz. Hayali yaklaşımlarımız nedeniyle, yanılmaya ve yanıltılmaya açığız. Sosyal açıdan hareketli süreç. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

BALIK

Aşırı harcamalarınız maddi konularda istikrarsız koşulları gündeme getirebilir. Resmi kurum veya kuruluşları işin içerisine çekebilecek işlerden uzak durmanızda fayda var. Kurallara uygun davranmanız, düzenlemeleri es geçmemeniz ve gerçeğe bağlı kalmanız gerekiyor bugünlerde. Değeceğini düşündüğünüz iş birlikleri içerisine girebilirsiniz. Özel hayatınızı canlandırabilecek planlar size iyi gelebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Birbirimiz tanımak, anlamak ve empati yapmak da zorlanmayacağımız bir gündeyiz. Özverili ve yardımsever tavırlarımızla dikkat çekebiliriz. Yeni şeyler öğrenmek isteyeceğimiz, entelektüel aktivitelere açık, bilgi arttırıcı ve keşif niteliğinde fikirlerle dolu, teknolojiye merakımızın da arttığı günlerdeyiz. Geleceğe dönük yeni adımlar atmak isteyebiliriz, ancak zamanımızı bu alana kaydırmadan önce sonuçlarını en iyi şekilde düşünmemiz gerekiyor. Zira, atacağımız adımlar, gerçek yolumuzdan çıkmamız anlamına gelebilir. Hayatı veya gelişmeleri olduğu şekliyle değil olmasını istediğimiz gibi algılayabiliriz. Hayali yaklaşımlarımız nedeniyle, yanılmaya ve yanıltılmaya açığız. Sosyal açıdan hareketli süreç. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort