Yukarı

10 Haziran: Aspendos Efsanesi

10 Haziran günü Aspendos Efsanesi Antalya’da sahnelenecek. Bu müthiş gösteriyi kaçırmayın.  Aspendos Efsanesi – Aspendos’ta Tarihe Yolculuk
10 Haziran 2016 21:00
Aspendos Antik Tiyatro , Antalya
“Aspendos Efsanesi – Aspendos’ta Tarihe Yolculuk” ile geçmişin izlerine tanık olun.

15. yılını kutlayan Anadolu Ateşi, yeni projesi “Aspendos Efsanesi – Aspendos’ta Tarihe Yolculuk” ile karşınızda…
15. yılını kutlayan ve kurulduğu ilk günden beri 97 ülkede 4000 canlı performans ile 40 milyonu aşan izleyiciye ulaşan Anadolu Ateşi Dans Topluluğu yeni bir proje ile karşınızda!

29 Ağustos 2015 tarihinde tarihi Aspendos Antik Tiyatrosu’nda gösterime giren “Aspendos Efsanesi – Aspendos’ta Tarihe Yolculuk” sizi 2000 yıl öncesi Roma dönemine götürecek.

Aspendos Efsanesi Akışı:
Aspendos Antik Tiyatro’nun yapılış evreleri, dönemin kostümleri ve savaş arabalarının kullanıldığı bu prodüksiyon video mapping yöntemiyle Aspendos’un duvarlarına yansıtılarak dışarıda başlayacaktır. İzleyicilerin içeriye alınması ile beraber Zenon kendilerini karşılayacak ve tarihe yolculuk başlayacak. Aspendos Antik tiyatrosunun etkileyici hikayesine; uzun metrajlı bir film ve seyri doyumsuz, yepyeni “Aspendos Efsanesi” dans gösterisi eşliğinde tanıklık edeceksiniz.

Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz KonserV aplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort