Yukarı

1+0 Daireler için Dekorasyon Önerileri

1+0 daireler için dekorasyon önerileri arıyorsanız, karşınıza pek çok fikir getiriyoruz. Yaşam alanlarının metrekaresi ne kadar küçük olsa da, akıllı dekorasyon fikirleri sayesinde yapabileceğiniz şık ve kullanışlı uygulamalar mevcut.

Günümüzde hem bekar nüfusun hem de kentlerdeki dairelerin metrekare fiyatlarının artmasıyla 1+0 daireler oldukça revaçta. “Stüdyo daire” olarak da adlandırılan 1+0 daireler, tüm yaşam alanlarını tek bir odada bulunduruyor. Mutfak, yatak odası ve otuma alanının bir arada barındıran 1+0 daireler, fonksiyonel dekorasyon fikirleri ile harika mekanlara dönüşebiliyor.

1+0 daireler için yaratıcı dekorasyon

Öncelikle 1+0 daire dekorasyon için açık renkleri kullanmanızı öneririz. Aydınlık ve ferah bir daire istiyorsanız beyazın yanı sıra mavi, sarı, gri, pembe ve yeşilin uçuk tonlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca ışığı ve derinliği artırmak için aynalardan yardım alabilirsiniz. Amerikan mutfağa sahip 1+0 dairelerde yaşam alanı ve yatak odasını kurgulamak zor gibi görünebilir. Her iki alanın da fonksiyonelliği farklı olması nedeniyle oturma alanını ve yatak odasını birbirinden bağımsız olarak kurgulayabilirsiniz. Yatak odasını ve oturma alanını paravan, dolap, panel ya da bir perde yardımıyla ayırmanız mümkün. Böylelikle ihtiyacınıza göre düzenlemeniz ve farklı aydınlatma unsurlarını da kullanmanız kolaylaşmış olur.

1+0 daireler için mobilya seçimi de son derece önemli. Mobilya alışverişini yapmadan önce dairenizin ölçülerini almayı ihmal etmeyin. Zira beğendiğiniz bir koltuk ya da bir masa, dairenizin henüz kapısındayken sizi hüsrana uğratabilir. Mobilyaların ölçüleriyle birlikte fonksiyonelliğini de unutmamak gerek. Hem tasarımını beğendiğiniz hem konforlu hem de fonksiyonel mobilyalar seçmelisiniz. 1+0 dairelerde yeterli depolama alanları yaratmak için her metrekareden maksimum şekilde yararlanabilirsiniz. Özellikle açık raflar, hem şık duracaktır hem de depolama alanları için ihtiyacınızı karşılayacaktır.

1+0 daireniz için dekorasyon fikirlerine ihtiyacınız varsa, sizin için seçtiğimiz birbirinden şık ve yaratıcı uygulamalara göz atabilirsiniz. Dairenizin dekorasyonu için size ilham verecektir.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved