Yukarı

09 Mayıs: Günlük Burç Yorumları

Bugün bütün sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. Bir çok sorunu çözme aşamasına geleceksiniz. İş ve özel hayatınızda çözümlerle birlikte rahatlamalar olacak.

KOÇ
Önemli parasal görüşmeler ve konuşmalar hızlanabilir. Sıkıntılı bir para işiniz varsa çözülebilir. Bugün itibarıyla eğitim, medya ve ticaret konularında zorlandığınız her şey geride kalacak.

BOĞA
Daha önceden planladığınız ama bir şekilde hayata geçiremediğiniz konular üzerine daha fazla düşünecek ve olayları toparlayacaksınız. Arkadaşlarınızdan göreceğiniz destek yüksek olacak.

İKİZLER
Bugün, eskiden kalma problemleri çözmek, gözden geçirmek ya da yeniden konuşmak adına oldukça verimli bir gün olabilir. Ev ve aile hayatınızda şansınız giderek artmaya başlıyor

YENGEÇ
Eski arkadaşlarla buluşmak, onlarla daha önceden görüştüğünüz birtakım konuları konuşmak, iletişim halinde olmak önem kazanabilir. Grupsal işlerinizde şanslı etkiler altında olacaksınız.

ASLAN
İşinizde daha önceden konuşulmuş bir teklif gündeme gelebilir. Bu teklifin üzerine düşebilirsiniz. Bu hafta yeni bir iş birlikteliği ya da ortak atılacak bir yeni adım da gündeminizde olabilir.

BAŞAK
Daha önceden konuşulmuş ama tamamlanmamış bir iş yeniden gündeme gelebilir. Daha önce Merkür’ün geri gitmesinden kaynaklı olarak yaşadığınız iletişim sıkıntılarını çözebilirsiniz.

TERAZİ
Ortaklaşa para alanlarınızdaki birtakım sıkıntılarınızı çözümleyebilirsiniz. Bugün itibarıyla Jüpiter’in düzelmesiyle beraber artık maneviyatınız ön plana çıkmaya ve daha çok önem kazanmaya başlıyor.

AKREP
Sevdiğiniz insanla eski konuları konuşabilir, sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz. Para evinizin yöneticisi Jüpiter düzeliyor. Parasal konularda yaşadığınız bazı sıkıntılar geride kalmaya başlayacak.

YAY
Hafta başında daha önceden konuşulmuş bir projenin devreye girmesiyle beraber birtakım anlaşmalar karşınıza gelebilir. Aile hayatınızla ilgili her konuda kendinizi iyi hissedeceksiniz.

OĞLAK
Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla daha önceden konuşulmuş bir konu gündeme gelebilir. Sorunlara çözüm üretmek kolay görünüyor. Gelecek adına şanslı fırsatlar karşınıza gelebilir.

KOVA
Önceden konuşulmuş bir mesele yeniden karşınıza gelebilir. Bu meseleyi aile büyüklerinizle konuşmak önem kazanacak. Parasal konularda aileniz için harcamalarda bulunacaksınız.

BALIK
Yakın çevrenizdeki bir insanla iletişim haline gireceksiniz. Onunla konuşup bir sorunu çözüme kavuşturmak gibi etkileriniz var. Kariyerinizde yaşadığınız yavaşlamalar geride kalmaya başlıyor.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved