to top

07 Nisan: Doğru İnsan Gerçek İlişki

Yaşam Atölyesi’nin kurucusu Aret Vartanyan’ın yönettiği Doğru İnsan Gerçek İlişki seminerinde aşk, ilişkiler ve cinsellik olgularından yolculuğa çıkarken, tatmin edici bir ilişkinin nasıl yaşanabileceğini sorgulayacaksınız.

Eğitmen: Aret Vartanyan

Kitapları ve Yaşam Atölyesi Kişisel Dönüşüm Akademisi ile milyonlarca insana ulaşan Aret Vartanyan ilk kitabı 2008 yılında yayımlandı ve 5 yılda 257 bin katılımcısı ve 1.2 milyon üyesiyle Türkiye’nin ilk ve tek Kişisel Dönüşüm Akademisi olan Yaşam Atölyesi’ni kurdu.Katılım, maksimum 35 kişi ile sınırlıdır.

Okurlarıyla hayata dair bir sohbet olan ’Sen ve Ben’, İstanbul ekseninde insanı, yaşamı irdeleyen ve farklılıklarla bir arada yaşamanın romanı ’Bir Nefes İstanbul’, bir bedende kaç kişi yaşadığımızı ve hayatın içindeki rollerimizi kadın ve erkek olgularıyla sorgulayan ’Bin Yüz Bir İnsan’, onbinlerce danışanı ile gerçekleştirdiği çalışmaları kendi yaklaşımları ile birleştirerek yaşamın farklı kulvarlarına ışık tutan ’Gerçekten Yaşıyor Musun?’ ve aşkı yeniden tanımlayan, bildiğiniz aşkı unutun diyen ’Çırılçıplak Aşk’ ile bir milyondan fazla okura ulaştı. 6. Son kitabı olan Gitme Zamanı’nında, bir yanda Batın’ı, bir yanda Zahir’i anlatıyor. bir tarafta günlük yaşamdan her bireyin kendinden parçalar ve çevresindeki karakterleri bulduğu, yaşamı sorgulayan bir hikaye işlerken, diğer yanda okurları felsefik/ruhani sırları irdeleyen, kadim bilgileri ve bilgeleri bugüne taşıyan gizemli, mistik bir yolculuğa çıkarıyor.

Özel bir ambiyansta mum ışığı ve ikramlar eşliğinde günümüz dünyasında aşk, ilişkiler ve cinsellik olgularından derin bir yolculuğa çıkarken, gerçekten tatmin edici bir ilişkiyi nasıl yaşayabileceğimizi sorguluyoruz. Vartanyan’ın bu özel seminerinde bireyin kendisini tanıyarak, kendine uygun ilişki modelinin çıkarılması ve doğru partnerinin seçilmesi çalışılıyor.

– Etkinlik sonrası bireysel kişilik analizi
– Etkinlik sırasında analiz sonucuna göre ilişki modelinin belirlenmesi
– Bu doğrultuda gerçekten nasıl bir ilişkiye ihtiyaç olduğunun ortaya konulması
– Başarılı bir ilişki için doğru adımlar
– Doğru partner seçimi için kriterlerin belirlenmesi
– Günümüz dünyasında aşk, ilişkiler ve cinselliğin global çözümlenmesi

Doğru İnsan Gerçek İlişki
07 Nisan 2016 20:00
Yaşam Atölyesi, İstanbul

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.