Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
06 Haziran: Günlük Burç Yorumları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

06 Haziran: Günlük Burç Yorumları

Ay, Yengeç burcunda olacak. Herkes duygusal, romantik bir havada olacak. Affetmek, yardımseverlik, hoşgörü, duygusallık ileri boyutta olacak. Ayrıca arkadaşlıkla başlayan ilişkiler sevgiye ve aşka dönüşecek.

KOÇ
Hafta başı bozulan ilişkilerinizi tamir etmek için elinize fırsatlar geçebilir. Akraba ve kardeşlerinizle ya da yakın çevrenizle ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. İletişimsel konularda meraklı yapınızı öne çıkaracak ve birçok konuyu öğrenmekten zevk alacaksınız.

BOĞA
Yakın çevrenizde olup biten bazı olaylar hayatınızda beklediğinizden daha fazla etkili olabilir. Özellikle parasal konularda güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Kadınlarla yapılacak işlerden yana şanslı etkileşimler bu hafta başı devrede.

İKİZLER
Haftaya parasal konularınıza daha fazla odaklanarak giriş yapacaksınız. Aşk hayatınızda sevdiğiniz, flörtleştiğiniz insanla bağlantılarınızı daha da kuvvetlendirebilirsiniz ya da size yeni bir insan tanıştırılabilir, birine âşık olabilirsiniz.

YENGEÇ
Haftaya istekli ve kendi yapacağınız planlarla giriş yapacaksınız. İletişimsel konularda şansınızı iyi kullanmanız gerekebilir. Bu hafta başı gizli oluşumlara daha fazla meyilli olacaksınız, gizli-saklı olaylar sizi daha fazla heyecanlandırabilir.

ASLAN
Haftanız geçmişten kalan konu ve olaylarla başlayabilir. Bu hafta başı özellikle arkadaşlarınızla yaşadığınız birtakım sıkıntılar, problemler varsa bütün bunları geride bırakabilirsiniz. Aynı zamanda sosyalliğiniz tavan yapacak.

BAŞAK
Bu hafta başı kariyerinizde güzel, keyifli ilişkiler sayesinde patronlarınızla olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. Kalabalık yerlerde bir konuşma yapacaksınız, bir aktiviteniz, bir organizasyonunuz varsa gözler sizin üzerinizde olabilir.

TERAZİ
Bu hafta kariyer ve iş oluşumlarınıza daha fazla odaklanabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda duygusal sorunlarınıza yakın arkadaşlarınızdan veya işyerinizde sizi seven bir insandan çözüm bulabilirsiniz. Bir seyahat veya eğitim fırsatı sizi çok mutlu edebilir.

AKREP
Haftanız dış olaylarla başlıyor. Değişik yerlerde ve farklı insanlarla bir arada olmak isteyebilirsiniz. Bu hafta başı parayla ilgili konularda insanlardan yardım görebilirsiniz. Giriştiğiniz işlerinizde ilişki içinde olduğunuz insanlardan “Hayır” cevabını almayacaksınız.

YAY
Haftaya banka işleriniz ve alacak verecek konularıyla başlayacaksınız. Bugün alacağınız etkilerle sevdiğiniz insanla ilişkinizde sıkıntılar varsa tüm bunları geride bırakabilir, birbirinizle olan sevgi bağınızı yeniden kuvvetlendirebilirsiniz.

OĞLAK
Beraber çalıştığınız insanlarla çalışma ortamınızdaki sıkıntı ve problemleri toparlayabilir, özür dilenmesi gereken konuları bugünün olumlu enerjisiyle kapatabilirsiniz. Bugün itibarıyla karşı tarafın istek ve beklentileri daha önemli olabilir.

KOVA
Bu hafta başı sevdiğiniz insanla aranızı güzelleştirmek, bağlantılarınızı kuvvetlendirmek ve aynı ortamlarda aynı şeylerden zevk almak gibi etkileriniz yüksek. Aranızdaki sıkıntı ve sorunları gidermek için uygun bir zaman dilimindesiniz.

BALIK
Eğlenceli yönlerinizin öne çıkmasıyla bu pazartesi sevdikleriniz veya varsa çocuğunuzla keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Bu hafta, ailenizle olmak, sorun yaşadığınız kişilerle temas halinde olmak, sevginizi onlara dile getirmek için uygun bir dönem.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved