Yukarı

04 Haziran: “The Beatles” Resitali

04 Haziran günü Mozarthaus Sanat ve Konser Evi’nde müthiş bir konsere şahit olacaksınız. “The Beatles” Resitali’ni dinleyeceğiniz bu konseri sakın kaçırmayın.

“The Beatles” Resitali
04 Haziran 2016 20:00
Mozarthaus Sanat ve Konser Evi, Ankara
Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek bu projede Yunuscan Kaya, efsanevi İngiliz rock grubu The Beatles’ın 20 şarkısının aslına sadık kalarak gerçekleştirdiği solo piyano düzenlemeleri ile, 4 Haziran’da Mozarthaus’a konuk oluyor.

Yunuscan Kaya
Yunuscan Kaya 1990 yılında Ankara’da doğdu. Orta okul yıllarında Hacettepe Konservatuvarı’ndan Nuriye Arıkan ile piyano eğitimine başladı ve lisans eğitimini Hacettepe Konservatuvarı Müzikoloji bölümünde tamamladı. İcracılığının yanı sıra bir diğer uğraşı alanı da piyano uyarlamalarıdır. Lisans bitirme projesi olarak Beethoven’in 5. senfonisinin piyano redüksiyonlarını karşıladı. Kaya’nın müzik merakı klasik müziğin ötesine geçti. 2012’den bu yana faaliyet gösteren Queen Tribute grubu “A Kind Of Vision”ın kurucusu ve solistidir. Bu programda yer alan Beatles uyarlamaları da yukarıda bahsedilen bu iki ilgi alanının bir araya gelmesiyle oluştu.

Program:
1- Norwegian Wood
2- And I Love Her
3- Please Please Me
4- Love Me Do
5- I Feel Fine
6- Black Bird
7- Oh Darling
8- Something
9- From Me To You
10- Girl
11- If I Fell
12- I Wanna Hold Your Hand
13- Julia
14- Can’t Buy Me Love
15- Hey You’ve Got The Hide Your Love Away
16- Eleanor Rigby
17- Don’t Let Me Down
18- She Loves You Ye
19- Yesterday
20- It Wont Be Long

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort