Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
03 Haziran: Günlük Burç Yorumları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

03 Haziran: Günlük Burç Yorumları

Bugün yıldızlar sizlere neler söyleyecek, gününüz nasıl geçecek? öğrenmek istiyoruz güne burçları okuyarak başlayabilirsiniz.

KOÇ
Beklenmedik olayların cereyan etmesi, yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde hayal kırıklıklarını tetikleyebilir. Stabil olmayan koşullar nedeniyle ilişkilerinizde oluşan bozulmalara dikkat edin.

BOĞA
İlişkilerinizde birtakım sıkıntılar ve hayal kırıklıklarına açık olacaksınız. Parasal konularda sorumluluk almak istemeyebilirsiniz. Partnerinizle birtakım sıkıntılar yaşama ihtimaliniz söz konusu.

İKİZLER
Sevdiğiniz insanın sorumluluklarını üstlenmek istemeyebilirsiniz ya da o sizin çok sorumsuzca davrandığınızı düşünebilir. Bu süreçte birbirinizle anlaşmak ve orta yolu bulmak kolay olmayacak.

YENGEÇ
İş hayatınızdaki sorumluluklarınız sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Bu sorumluluklar fikirsel ve bedensel olarak sizi yorabilir. Bugün, iş koşullarınızın sizi mutsuz ettiğini görebilirsiniz.

ASLAN
Özel hayatınızda ve çocuğunuzla olan bağlantılarınızda birtakım sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İlişkilerinizden beklediğiniz desteği göremeyeceğiniz birkaç gün içinde olacaksınız.

BAŞAK
Bugün, erkek figürleriyle ve patronlarınızla anlaşmakta zorlanacaksınız. Sorumluluklarınızından kaçmayı tercih edebilirsiniz. İlişkilerinizde aldanmalara ve hayal kırıklıklarına açıksınız.

TERAZİ
Geleceğinizi ilgilendiren, seyahat ve eğitimle ilgili işlerinizde yakın çevre sorumluluklarınız size nefes aldırmayabilir. İş yaptığınız bazı insanları gözünüzde fazla büyütmekten kaçının.

AKREP
Patronunuzun ya da beraber iş yaptığınız insanların hayatlarında birtakım parasal sıkıntıların gündeme gelmesiyle beraber sizin de moraliniz bozuk olabilir. Önemli iş konuşmaları yapmayın.

YAY
Özel hayatınıza çok dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz insanla birbirinizi anlayamama, esnek olamama, hayatınızın sorumluluklarının ağır gelmesi gibi etkilerle ilişkinizde sorunlar oluşabilir.

OĞLAK
İş hayatınızda daha gerçekçi adımlar atmak bu dönemde önemli olacak. Bir işinizde bir bitişin ya da sıkıntının ortaya çıkması, hayatın sizi desteklemediğini düşünmenize neden olabilir.

KOVA
Sosyal çevre sorumluluklarınız hayattan alacağınız keyfi kısacak. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanın sorumsuzlukları sosyal çevrelerde aranızda sıkıntılar oluşmasına neden olabilir.

BALIK
Aile büyüklerinizden birinin sağlığıyla ilgili konular karşınıza gelebilir. İş sorumluluklarınızı ailevi olaylar yüzünden üstlenmek istemeyeceksiniz. Yakın çevrenizle ilişkilerinize dikkat edin.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved