to top

02 Mayıs: Günlük Burç Yorumları

Ay, Balık burcunda olduğu için bugün duygusal, sevgi dolu bir tutum içerisinde olabilirsiniz.

KOÇ
Sahip olduklarınızın maneviyatınızla bağlantısı var ve paylaşmayı biliyorsunuz. Duygusal olarak geçmişe dönüşler olabilir. Gönlünüzden geçenlerin gerçekleştiğini göreceksiniz.

BOĞA
Arkadaşlarınız, eşiniz, dostunuzla sosyal ortamlarda keyifli bir gün geçirebilirsiniz. İnsanlar hayatınızla ilgili konularda size yardımcı olmak isteyebilirler. Gerçekçilikten uzaklaşmayın.

İKİZLER
Yaratıcılığınız iş alanlarınıza olumlu yansırken, planlarınızı devreye sokabilirsiniz. İş bitirici yapınızla toplum önünde daha kolay fark edileceksiniz. İletişiminizi güçlü ve açık tutmanız gerekebilir.

YENGEÇ
Arkadaşlarınızla kafanızda yaptığınız planları devreye sokabilirsiniz. Grup içinde rahat olduğunuz bir dönemdesiniz. İşlerinizi yalnız halletmeyin, az tanıdığınız insanlar sizi yönlendirebilir

ASLAN
Başkalarından alacağınız yardımsever etkilerle planlarınızı şekillendirebilirsiniz. Başkalarına yardım etmek ruhunuza iyi gelebilir. İş hayatınızda alacağınız destekler işinize yarayabilir.

BAŞAK
Özel hayatınızda güzel ve istediğiniz bir seyahat gündeme gelebilir veya siz uzak çevrenizde bulunan insanlarla işbirliği içinde olabilirsiniz. Sevdiğinize karşı şefkat dolu olacaksınız.

TERAZİ
Parasal konularda fedakâr etkileriniz devredeyken gerçekçi olmaya özen gösterin. İş alanlarınızda dağılma etkisine karşı dikkatli olun. Maddi konularda başarılı adımlar atılabilir.

AKREP
Gün içinde özel hayatınızda hayalci davranmanız söz konusu. Kendinizi eğlenceli olaylara kolay kaptırabilirsiniz. Başkalarının hikâyelerini dinlerken, kendi yaşadıklarınızı sorgulayacaksınız.

YAY
Ailenize yardım konusunda istekli olacaksınız, işleriniz vaktinizi alabilir. Hayatın yönetemediğiniz yanlarına ciddi yaklaşımlarınız olabilir. İşlerinizi başka bir güne bırakmayın.

OĞLAK
Yakın çevreniz, akraba veya kardeşlerinizle eğlenceli programlar devrede olurken, aktif bir gün geçirebilirsiniz. Kafanız iletişiminizde dalgın ve hayalperest olabilir.

KOVA
Ailenize karşı cömert olabilirsiniz. Parasal olarak onlara yardım etmek isteyeceksiniz. Bu yardımı yaparken veya harcamalarda bulunurken hayalperest ve fazla dağınık olmayın.

BALIK
Bugün, yakın çevrenizdeki insanlar yaratıcılığınızı artırabilir. Kendi istekleriniz devrede olurken, dağınık etkilere karşı dikkatli olun. Diğer insanlara karşı şefkatiniz yüksek olacak.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.