to top

Yurt Dışındaki Gelin Aksesuar Tasarımcılar

Aksesuarların uzmanlaşması, Luna Bae, Naturae Design ve Adir Abergel x Lelet NY, hızla tüm dünyada gelinlerin favori markası haline geliyor. ABD’den Londra’ya Hollanda’ya kadar, birçok ülkede tercih edilen bu tasarımcıları siz de takip ederek en özel aksesuarlarla en farklı görünen gelin olabilirsiniz.


ABD düğün sahnesinin kraliçesi Martha Stewart tarafından görülen Heart of Gold bir şirket gibi çalışıyor. Rhode Island Tasarım Yüksek Okulu’nda Heather Wells tarafından kurulan etiket, klasik malzemelerden yapılmış romantik ve modern gelin şapkalı giysiler konusunda uzmanlaşmıştır. Know-how ve olağanüstü kaliteyi birleştiren Heart of gold tercih edilebilir bir marka

@heartofgolddesigns

Hollanda’da kurulan Naturae Design tül ve gelin şapkaları üretiyor. Bu sezon, yıldızlar, aylar ve Samanyolu’dan esinlenen yaprakları ve çiçekleri içeren klipsleri, tarak ve kronlardan oluşan bir koleksiyona sahip.
naturae-design.com/

Yıldızlara yardımcı asistanı Adir Abergel ve Lelet NY Sara Bieler Sasson’ın kurucusu olan krom baş bandları ve şık gül altın saç klipleri de dahil olmak üzere 15 yeni saç aksesuarının bu yeni serisi fırtına gibi esiyor. Kristen Stewart, Rooney Mara ve Marion Cotillard gibi hayranları ile kıymetli tasarımları, o büyük güne son rötuşlarını yapmak için çok sayıda gelin tarafından tercih edildi.
leletny.com/about-adir-x-lelet/

Başlangıçta Londra’dan gelen Luna Bae , yalnızca düğün aksesuarları tasarlamaya kendini adamıştır. Londra atölyesinde el yapımı tasarımlar narin çiçek motifleri yer alır ve saf beyazdan fildişi beyaza kadar çeşitli beyaz renkleri mevcuttur.
lunabea.com/

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.