to top

Ünlülerin kadınlarla ilgili attığı twitler

1. James E. Faust

Kadınlık sadece ruj, şık saç tıraşı ve modaya uygun kıyafet değildir. İnsanlığın ilahi süslemesidir. Sevme, maneviyatınız, incelik, parlaklık, duyarlılık, yaratıcılık, çekicilik, nezaket, nezaket, haysiyet ve sessiz güç kapasitenizdeki niteliklerinizde ifade bulur. Kadınlık, her birinizdeki Tanrı tarafından verilen ilahiliğin bir parçasıdır. Bu, iyi yapmak için eşsiz gücünüz ve etkinizdir. Üstün armağanlarınız aracılığıyla, çocukların, kadınların ve erkeklerin hayatlarını korusun. Kadınlığından gurur duy.

2. Katharine Graham

 

Kadınların iktidara yükselmek için yapmaları gereken şey kadınlıklarını yeniden tanımlamaktır. Bir kez, güç erkeksi bir özellik olarak kabul edildi. Aslında, gücün cinsiyeti yoktur.

3.Jessica Chastain

Bir kadın olmak her zaman tarihin bazen başka bir şekilde dikte edildiği güçlü bir şeydi, ama bir kadının şefkatli, duyarlı, yumuşak, nazik olabileceğine inanıyorum.

4.Zooey Deschanel

.Kadınlık neden zayıflık ile ilişkili olduğunu bilmiyorum. Kadınlar düşünmeden kim olduklarını ifade etmekte özgür olmalılar, “Bir erkek gibi davranmalıyım ya da başarılı olmak için onu seslendirmeliyim”. Kadınları tutmak için çok iyi bir yol.

Aysegul

Sorry, the comment form is closed at this time.