to top

sevgilinizin sizi sevdiğini anlamanın 6 yolu

Ekranlarda ve romantik kitaplarda olan aşıkların hikayeleri yüzünden, bir kadını içtenlikle seven bir erkeğin kendini ispatlaması için  her zaman büyük miktarlarda çiçek ve mücevher getirmesi, çılgın şeyler yapması ve dünyayı (en az bir kez) kurtarması gerektiğini düşünmemizi sağlıyor. Ama gerçek hayatta böyle bir aşk sinyali alamadığımız için, hayal kırıklığına uğruyor ve partnerimizin bizi sevmediğini hissediyoruz. Ama bu gerçekten doğrumu? Yoksa erkekler sevgilerini farklı bir şekilde ifade eder mi?

Milyonlarca çiçek ve yüzlerce kurtarılmış hayattan daha samimi ve gerçek bir sevgi gösteren bilimsel gerçekleri bir araya getirdik. Eğer erkeğiniz her zaman bir sevgi göstermez, fakat aşağıdaki eylemlerin çoğunu yaparsa, sizi sevdiğinden tereddüt etmemelisiniz.  Kesinlikle sizi seviyor demektir.

Sizi konuştuğunuzdan daha fazla dinler

Erkeklerin çoğu kendileri ve başarıları hakkında konuşmayı reddetmez. Ama bu sevgi dolu bir erkeğin tavrı değil. Sevgilisine çok dikkatle bakıyor ve sorular soruyorsa gerçek aşkta, ilgi ve empati anlamına geliyor. Ve eğer bir erkek sizin işlerinizle ilgilenmiyorsa ve sizi dinlemeyi reddediyorsa, ama saatlerce euro oranlarını veya grafik çubuklarını tartışabiliyorsa, ilişkinizi düşünmenin zamanı gelmiştir.

2. Arkadaşlarınızı ve ailenizi umursar.

Sevgi dolu bir adam, ailenizi ve arkadaşlarınıza sıcak davranır, çünkü onlar hayatınızın bir parçası. Onlardan hoşlanmayabilir ve hatta bazen onlara saygısızlık yapabilir. Ancak onlarla iletişim kurmanızı asla yasaklamaz. Yardımına ihtiyacınız varsa her zaman yanınızda olur.

3.Sizi asla bir konuşma ya da tartışma esnasında dışlamaz.

Kadınların bir tartışmada dışlandığı durumları ne sıklıkla görüyorsunuz. Ondan uzak durun! Kendi başıma halledebilirim.?  Buna benzer sözler duyuyor musunuz? Sevgi dolu bir insan asla böyle şeyler söylemez. Sevgilisine kendisiyle eşit bir insan olarak davranır ve ona görüşünü ifade etme fırsatını vermeyerek onu asla kızdırmaz.

4.Her zaman sizin başarınızdan gurur duyar ve başkalarına bunu kolayca anlatır.

Pek çok erkek, kadınların çeşitli alanlarda hedeflerine ulaşmasından nefret eder. Özellikle de kendileri o alanlarda başarılı olamadıysa. Ama sevgi dolu bir erkek sevgilisine bir parçası olarak bakar ve bu yüzden o başarılı olduğunda her zaman mutlu olur. Ayrıca arkadaşlarına bundan bahsetmekten asla çekinmez.

5. O müteşekkir ve her zaman sizi teşvik eder.

Sevgi dolu bir erkekle, bir kadın kendini özel, önemli ve gerekli hisseder. Bu her zaman şükran sözlerini duyduğu için olur ve bu onun çabalarının takdir edildiğini gösterir. Yıllar süren evliliklerden sonra bile, sevgi dolu bir koca karısını ve yaptıklarını asla küçümsemez.

6.O’nun önceliği sensin

Sevgi dolu bir adam her zaman sizin lehinize bir karar verir. Ve sadece seninle vakit geçirmeyi sevdiği için değil, çünkü sana ortak geleceğinizin bir parçası olarak davranıyor. Seven bir kadın aslında bir erkeğe çok yakındır ve onun çıkarlarını da düşünür.

Aysegul

Sorry, the comment form is closed at this time.